Home Sport Moment, w którym kibice Anglii, którzy wcześniej opuścili stadion, zdali sobie sprawę...

Moment, w którym kibice Anglii, którzy wcześniej opuścili stadion, zdali sobie sprawę ze swojego strasznego błędu | Piłka nożna

34
0

Kibice Anglii byli świadkami niesamowitego gola Jude’a Bellinghama – no cóż, niektórzy byli… (Zdjęcie: Getty)

Kibice Anglii byli zachwyceni, gdy Trzej Lwy uratowali ich Euro 2024 kampania z Powrót 2:1 ze Słowacją. Cóż, nie wszystkie…

Po tym, jak Ivan Schranz dał Słowacji prowadzenie w pierwszej połowie, Anglia wydawała się skazana na jedną z najbardziej żenujących porażek w swojej historii, a faworyci turnieju niewiele ponad minutę dzielili od odpadnięcia w 1/8 finału.

Ale w piątej minucie doliczonego czasu gry, Jude Bellingham zdobył wspaniały gol przewrotką, wyrównując i doprowadzając do dogrywki, w której Harry’ego Kane’a W 91. minucie strzelił zwycięskiego gola.

Pomimo kolejny niepokojący występpierwsza reakcja była taka czysta ekstaza od fanów w domu i w Gelsenkirchen, ale było kilku, którzy już się poddali Gareth SouthgatePo stronie ‘s.

Widziano, jak niewielka część kibiców opuszczała Arena AufSchalke przed końcem meczu, a ich reakcje, gdy dowiedzieli się o wyrównaniu Bellinghama w końcówce meczu, były bezcenne.

Jeden z zirytowanych kibiców Anglii udzielał wywiadu Sky News, gdy nadeszła wiadomość o golu i spokojnie świętował, po czym odwrócił się i ujawnił, że ma na sobie koszulkę Bellingham, choć było jasne, że był zawiedziony, że wyszedł wcześniej.

„O Boże” – mruknął, zanim zapytano go, czy może ponownie wejść na stadion.

‘NIE. Wezmę to. Wolałbym nie wracać do gry, niż Anglia przegrała.

Jeden z kibiców oglądających w Brixton wywiad dla BBC News został zapytany, czy Southgate przetrwa nadchodzącą porażkę. W połowie wypowiedzi przerwał mu gol wyrównujący.

‘Nie ma mowy. Po tym nie wróci. To znaczy, nawet sam powiedział, że jeśli oni nie wygrają tego turnieju, odpadnie i myślę, że to…”

Po świętowaniu dodała: „Dosłownie powiedziałam: „oni strzelą gola, gdy będziemy z wami rozmawiać”, i tak się stało! Mój szczęśliwy talizman.

Southgate może zostać! Może zostać!

W innym klipie kibice wychodzący poza stadion słyszą erupcję sygnalizującą wyrównanie i próbują wbiec z powrotem, skandując: „Wracamy!”.

Przed strzeleniem gola inni kibice byli negatywnie nastawieni do gry, a dwóch z nich zostało zapytanych o opinię na temat tego występu.

„Cholera! G**a! Southgate już nie ma, prawda? Pojechał na wakacje, odbiór zawodnika za dwa lata. Tylko tyle mogą zrobić.

Zapytani o wcześniejszy wyjazd, odpowiedzieli: „Tylko dlatego, że wiemy, że utkniemy w korku”.

Morale z tej historii jest proste: nigdy nie opuszczaj meczu piłkarskiego wcześniej.

Kibice będą ostrożni, jeśli chodzi o wcześniejsze wyjście z meczu na mecz ćwierćfinałowy Anglii, który odbędzie się w sobotę w Dusseldorfie przeciwko Szwajcarii.

Aby zobaczyć więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.