Home Sport Nigdy się nie zmieniaj, Jamie Vardy! Napastnik Leicester trolluje fanów Tottenhamu za...

Nigdy się nie zmieniaj, Jamie Vardy! Napastnik Leicester trolluje fanów Tottenhamu za brak tytułu Premier League – przed kłótnią z Cristianem Romero – po zdobyciu punktu dla Foxes po powrocie do najwyższej ligi

24
0

Jamie Vardy wykonał swoje zwykłe sztuczki podczas remisu 1:1 z Leicester Tottenham Hotspur brutalnie atakował fanów Tottenhamu po zmianie.

37-letni Vardy powrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej z hukiem, strzelając bramkę wyrównującą w 57. minucie i niespodziewanie zdobywając punkt dla beniaminka.

Steve CooperPrzez większość meczu piłkarze Leicester byli pod presją, dopóki Vardy nie zadał druzgocącego ciosu drużynie z północnego Londynu.

Były napastnik reprezentacji Anglii, u którego przed meczem nie dawała spokoju kontuzja, nie dotrwał do końca 90 minut i został zmieniony w 79. minucie.

Kiedy Vardy schodził z boiska, nie mógł się powstrzymać i postanowił drwić z kibiców gości za brak dobrej postawy. Premier League tytuł.

Jamie Vardy zdobył bramkę wyrównującą w 57. minucie meczu z Tottenhamem, zapewniając Lisom gola

Pedro Porro dał Spurs prowadzenie w pierwszej połowie, a wydawało się, że zmierzają ku zwycięstwu

Vardy drwił z kibiców Tottenhamu, że nigdy nie widzieli, jak ich drużyna wygrywa Premier League, gdy sam był zmieniany

Po przekazaniu opaski kapitańskiej koledze z drużyny Harry’emu Winksowi, Vardy wykorzystał okazję, by przed opuszczeniem boiska zwrócić się do kibiców Tottenhamu.

Najpierw wskazuje na herb Premier League na rękawie swojej koszulki, potem na siebie, a następnie podnosi jeden palec, by pokazać, że zdobył tytuł w sezonie 2015-16.

Następnie napastnik wskazuje na odznakę, po czym wskazuje palcem na kibiców Tottenhamu i pokazuje numer zero, podkreślając fakt, że Tottenham wciąż nie zdobył tytułu mistrza Premier League.

Kiedy w końcu opuścił boisko, wdał się w niegrzeczną sprzeczkę z obrońcą Tottenhamu, Cristianem Romero.

Piłkarz Leicester został przyłapany na tym, jak w trakcie ostrej kłótni powiedział argentyńskiemu środkowemu obrońcy, żeby „odpieprzył”.

Po meczu Vardy’ego zapytano o ten incydent, ale on zbagatelizował go, uznając, że to po prostu zabawa.

W rozmowie ze Sky Sports Vardy powiedział: „Podczas gry dostajesz trochę batów, ale to część futbolu. Dopóki potrafią to znieść, gdy ja im to oddaję, to jest wszystko, co się liczy”.

37-latek zwrócił się do kibiców Tottenhamu i na początku wskazał na herb Premier League

Następnie wskazał na siebie, pokazując jeden palec, aby podkreślić, że już raz podniósł trofeum w 2016 r., podczas gdy Tottenham nie zdobył go od czasu jego reinkarnacji w 1993 r.

Kamery uchwyciły, jak Vardy mówi obrońcy Tottenhamu, Cristianowi Romero, żeby „spieprzył”

Były obrońca Liverpoolu, Jamie Carragher, który pracował przy programie Monday Night Football na kanale Sky Sports, był zachwycony żartem Vardy’ego.

„Dzięki Bogu Jamie Vardy poszedł i spotkał się ze Stevem Cooperem w środku tygodnia i powiedział, że jest gotowy, gotowy do gry” – powiedział Carragher. „I nigdy nie zmieniaj Jamiego Vardy’ego”.

Bramka Vardy’ego w meczu ze Spurs była jego dziewiątą bramką przeciwko temu klubowi w Premier League. Więcej bramek strzelił tylko w meczach z rywalami Arsenalem i Watfordem.

Był to także jego 103. gol od ukończenia 30. roku życia, co pokazuje, że wciąż ma potencjał, by grać na najwyższym poziomie w angielskiej piłce nożnej.

Jego występ spotkał się z wieloma pochwałami ze strony ekspertów, nie mniejszym uznaniem niż Carragher, który był pod wrażeniem jego występu.

„To był Vardy w swojej najlepszej formie” – dodał Carragher. „Mógł strzelić zwycięskiego gola i zdobył gola na początek meczu”.

„W drugiej połowie (występ Leicester) był niepewny, a na stadionie czuć było energię”.

Steve Cooper (po lewej) pokazał, że ma pełne zaufanie do Vardy'ego, mimo że napastnik nie jest w dobrej formie

Steve Cooper (po lewej) pokazał, że ma pełne zaufanie do Vardy’ego, mimo że napastnik nie jest w dobrej formie

Kolega byłego obrońcy Liverpoolu, Gary Neville, także był pod wrażeniem występu Vardy’ego.

W wywiadzie dla Sky Sports Neville powiedział: „Podobało mi się, gdy po raz pierwszy pojawił się w Premier League, gdy zwróciliśmy na niego uwagę, gdy zaczęliśmy grać z mentalnością zawodnika spoza ligi.

„To powrót do przeszłości, ale myślałem, że będzie jednym z tych zawodników, którzy całkowicie polegają na swoim tempie, biegnąc ramieniem i wyprowadzając kontrataki.

„A gdy już naprawdę stracił tempo lub jard, nadal był dość szybki. Myślałem, że będzie mu trudno dostosować swoją grę, co, jak sądzę, miało miejsce u wielu innych, ale on nadal ma 37 lat”.