Strona główna Sport Obrona, specjalne zespoły pomagają piłce nożnej Cobleskill-Richmondville | Lekkoatletyka

9
0

„(Atak i obrona) idą ręka w rękę, ale bardzo martwiliśmy się o defensywę, zastanawiając się, co oni zrobią” – powiedział Hantho o Fonda-Fultonville. „Mam wrażenie, że nasi chłopcy stracili trochę jardów, ale poddali się, kiedy musieli. Chyba dałbym trochę przewagę obronie.

Drugie przyłożenie Cobleskilla również zostało ułatwione dzięki specjalnej grze drużynowej. Bulldogs kopnęli piłkę, która już się odbijała, gdy powracający z Fonda-Fultonville w niewytłumaczalny sposób dotknął piłki obok kilku Bulldogów. Caleb Hantho odzyskał piłkę na 28 jardach Fonda-Fultonville.

„To mój syn go odzyskał” – powiedział Ed Hantho. „Powiedział: «Nie wiem, dlaczego tego dotknął, tato, ale nie miałem zamiaru pozwolić mu tego zatrzymać»”.

OŚWIADCZENIE ZWYCIĘSTWO

Przed i po meczu odbyło się wiele dyskusji, osobiście i w mediach społecznościowych, na temat tego, jakie zwycięstwo byłoby wyraźnym zwycięstwem, gdyby Cobleskill-Richmondville pokonało Fondę-Fultonville.

„Rozmawialiśmy w tym tygodniu z zawodnikami i powiedzieliśmy, że możesz wyrazić zwycięstwo dzięki swojemu zachowaniu i temu, co robisz w grze, i myślę, że złożyliśmy oświadczenie” – powiedział trener Bulldogs Ed Hantho. Wyszliśmy na boisko i graliśmy mocno przez pełne 48 minut. To była bitwa; to świetny zespół, są bardzo dobrze trenowani. Oczywiście, biorąc pod uwagę to, co osiągnęli w zeszłym roku… Dziś wieczorem wytrzymaliśmy, graliśmy całkiem nieźle w defensywie i w ataku dokonaliśmy pewnych zmian.

„Ta młoda grupa drugoklasistów wyrosła na naprawdę silnych seniorów, a cała ciężka praca, którą włożyli poza sezonem, naprawdę się opłaciła”.

Hantho powiedział, że główną zmianą, jaką wprowadził Cobleskill, była reakcja Fondy na zwrócenie szczególnej uwagi na ucieczkę Kybera Henry’ego. Mimo to Henry nadal biegł 11 razy na 111 jardów i dwa przyłożenia.

„Wiedzieli, że muszą coś zrobić, aby powstrzymać Henry’ego, a kiedy się na nim skupisz, otwierają się nowe możliwości i tak właśnie się stało. Dzięki temu mój syn, rozgrywający, był otwarty na opcję przeczytania” – powiedział Hantho.

Caleb Hantho rzucił się 11 razy, na odległość 114 jardów i dwa przyłożenia. Miał także 8 z 11 podań, jeden przechwyt, na 150 jardów i dwa gole.

Dzięki zwycięstwu 42-21 nad Fondą drużyna Cobleskill zapewniła sobie awans do klasy C West Division.

„Myślę, że daje nam to dużą dynamikę” – powiedział Hantho. „To przygotowuje nas do dwóch meczów u siebie w fazie play-off, na co naprawdę liczymy. Wzbudza to w tych zawodnikach trochę więcej pewności siebie, gdy rywalizują z taką drużyną jak Fonda i mogą odnieść zwycięstwo.

SCOTIA-GLENVILLE WCIĄŻ POLOWANE

Dzięki ważnym meczom drużyna Scotia-Glenville Tartans podtrzymała swoje nadzieje na play-offy, wygrywając 34-19 z Broadalbin-Perth.

Starszy rozgrywający Austin Stark poprowadził drużynę Tartans, podając 7 z 12 podań na 209 jardów i trzy przyłożenia, w tym uderzając z 82 jardów do Nicholasa Lempa i po podaniu do Logana Laytona na 48 i 17 jardów.

Biegacz Scotia-Glenville Tanner Knaggs w swoim biegu na 110 jardów dodał bieg po przyziemieniu na odległość 70 jardów.

Zwycięstwo oznacza pojedynek z Gloversville w najbliższy piątek w Gloversville o ostatnie miejsce w fazie play-off Sekcji II Klasy B Północ.

DRUGA POŁOWA WYJAZDU Z AMSTERDAMU

Troy pokonał Amsterdam 25:0 w drugiej połowie i 19:0 w czwartej kwarcie, wygrywając 31-13 i doprowadzając Rams do stanu 2-5.

Flying Horses miało parę trzycyfrowych zawodników – rozgrywającego Daniela Wiltshire’a, który zdobył 14 prowadzących na 158 jardów i trzy biegi po przyziemieniu, oraz rozgrywającego Vulonna Forda, który rzucił się 16 razy na 102 jardy i dobieg po przyziemieniu.

Amsterdam nie wyszedł na prowadzenie aż do czwartej kwarty, kończąc mecz +1 w walce o stratę. Jednak w drugiej połowie Rams doszło do serii rzutów karnych. Piętnaście flag oznaczało ponad 100 jardów karnych.

Rozgrywający Rams, Luis Tirado, był odpowiedzialny za oba przyłożenia – podanie z odległości 23 jardów do Santino Carbone w pierwszej akcji meczu oraz wślizgnięcie się z odległości 1 jarda do pola punktowego na niecałą minutę przed przerwą. W powietrzu trafił 9 z 15 na 120 jardów, a na koniec 34 jardy w biegu w dziewięciu próbach.