Home Sport Pięć najlepszych walk Bryana Danielsona w historii AEW

Pięć najlepszych walk Bryana Danielsona w historii AEW

32
0

Bryan Danielson jest jednym z najlepszych technicznie wrestlerów w branży wrestlingu zawodowego!

Bryan Danielson jest jednym z najbardziej utalentowanych i niezwykle popularnych wrestlerów ery nowożytnej. Najbardziej znany jest ze swojego czasu w WWE jako Daniel Bryan, gdzie był pięciokrotnym mistrzem świata i zyskał ogromną popularność i sławę. Bryan stał się niezwykle popularny dzięki rywalizacji z The Authority i ruchem „Yes”.

W 2021 roku Bryan przeszedł do AEW i radził sobie bardzo dobrze, biorąc udział w kilku świetnych meczach i fabułach w ramach Blackpool Combat Club. Przyjrzyjmy się pięciu najlepszym meczom Bryana Danielsona w historii AEW.

5. Bryan Danielson i Eddie Kingston (Rampage 2021)

27 października 2021 r. w odcinku AEW Rampage Bryan Danielson zmierzył się z Eddiem Kingstonem w półfinale turnieju AEW World Championship Eliminator o szansę na przyszły tytuł mistrza świata.

Danielson miał fanów po swojej stronie i kibicowali mu od samego początku. Jednak Eddie naciskał na niego do granic możliwości i nie ułatwiał Danielsonowi zwycięstwa. W 16-minutowym meczu z wielką intensywnością i techniką Danielson zapewnił sobie zwycięstwo. Mecz został dobrze przyjęty i prawie otrzymał ocenę 4,74 gwiazdki.

4. Bryan Danielson kontra Ricky Starks (wszyscy w 2023 r.)

Ricky Starks miał konflikt z Rickym „The Dragon” Steamboatem i wyzwał „The Dragon” na walkę na All Out 2023. Podczas podpisywania kontraktu słowo Dragon zostało wymienione tylko w kontrakcie, a „The American Dragon” Bryan Danielson podpisał kontrakt zamiast Steamboata.

Na All Out 2023 Starks i Danielson walczyli w No Disqualification Strap match i obaj posunęli się za daleko, brutalnie walcząc i krwawiąc na całym ringu. Danielson udusił Starksa i wygrał mecz, pomimo interwencji Big Billa.

3. Bryan Danielson kontra Adam Page (zima nadejdzie w 2021 r.)

Podczas specjalnego wydarzenia AEW Dynamite Winner is Coming 2021 Bryan Danielson rzucił wyzwanie „Hangmanowi” Adamowi Page’owi o mistrzostwo świata AEW w Iron Man Match z godzinnym limitem czasowym. To była powolna i bardzo długa walka. Page został początkowo ranny i przez kilka minut szukał pomocy medycznej.

Walka powoli stawała się bardzo brutalna, z ciężkimi uderzeniami i obaj mężczyźni się rozdzielili. Ostatnie dziesięć minut osiągnęło punkt kulminacyjny i obaj mężczyźni mieli bliskie upadki, jednak obaj mężczyźni nie zdążyli na remis, co zaowocowało tym, że Adam Page obronił tytuł mistrza świata AEW.

2. Bryan Danielson x Kenny Omega (Wielki Szlem 2021)

Podczas specjalnego wydarzenia AEW Dynamite Grand Slam 2021 Bryan Danielson zmierzył się z Kennym Omegą w walce bez tytułu z 30-minutowym limitem czasowym. Była to jedna z wymarzonych walk, a dwie najlepsze gwiazdy firmy stoczyły idealną walkę z nienaganną wydajnością.

Obaj panowie wyciągnęli kilka ekstremalnych ruchów ze swojego arsenału, zadając ciężkie ciosy. Jednak walka nie trwała długo i zakończyła się remisem, co dowodzi, że obaj panowie nie są gorsi od siebie. Ta walka otrzymała ocenę 5 gwiazdek i była pierwszą 5-gwiazdkową walką w karierze Danielsona w AEW.

1. Bryan Danielson kontra MJF (Rewolucja 2023)

Podczas gali 2023 Revolution pay-per-view Bryan Danielson rzucił wyzwanie MJF o mistrzostwo świata AEW w 60-minutowym meczu Iron Man. Danielson zdobył pierwszy punkt Busaiku Knee (1-0). MJF zdenerwował się i uderzył Danielsona poniżej pasa, kończąc drugi punkt dyskwalifikacją na korzyść Danielsona (2-0). Punkt miał duży wpływ i pomógł MJF zdobyć kolejne punkty, wyrównując wynik (2-2).

Następnie MJF wykonał Heat Seeker, prowadząc w meczu do wyniku 2-3. Kiedy MJF próbował przejąć kontrolę nad meczem od Danielsona, ten odpowiedział Buaiku Knee i zmusił go do Regal Stretch, zmuszając go do poddania się, zdobywając punkt 3-3.

Obaj następnie przeszli do dogrywki w nagłej śmierci, gdzie MJF uderzył Danielsona butlą tlenową i zablokował go LeBell lockiem, zmuszając go do poddania się i wygrania walki (4-3). Chociaż Bryan Danielson przegrał walkę, jest to jedna z najlepszych walk Danielsona w AEW.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.