Home Sport Piłka nożna Burnt Hills-Ballston Lake przerywa dwupunktową konwersję i podtrzymuje zwycięstwo 22-21...

Piłka nożna Burnt Hills-Ballston Lake przerywa dwupunktową konwersję i podtrzymuje zwycięstwo 22-21 — wyniki piątkowej sekcji 2 | Lekkoatletyka

6
0

John Gload zdobył zwycięskie przyłożenie po biegu na 48 jardów na 5:23 przed końcem meczu i prowadził 22-15.

Queensbury odpowiedział, pokonując 71 jardów w pięciu akcjach i uzyskując wynik 22-21 po podaniu z 40 jardów od Zavry’ego Warda do Thomasa Collinsa, ale dobieg środkiem podczas próby konwersji został zatrzymany przez BH-BL, który następnie pokrył piłkę wynikające z tego kopnięcie boczne.

Po tym, jak Queensbury objęło prowadzenie 12:0 do przerwy, drużyna BH-BL po trzech kwartach wyrównała do remisu 15:15 po biegu na 60 jardów Gloada i biegu na 66 jardów Sama Karlitza.

W meczu bez klasyfikacji Shenendehowa pokonała Ballston Spa 28-6.

Fonda-Fultonville pokonała Ravenę-Coeymans-Selkirk 21-7 w meczu bez klasyfikacji, a Mason Smith pobiegł po przyłożenie i rzucił dla Fondy.

Po bezbramkowej pierwszej kwarcie Smith wbiegł z siedmiu jardów, a do przerwy Fonda podwyższył 13:0 po biegu na trzy jardy Ethana Richardsona.

Ravena nie traciła wyniku, gdy w trzeciej kwarcie Mason Carkner zdobył bramkę po przyłożeniu z 56 jardów i podwyższył wynik na 13-7, ale Smith znalazł Henry’ego Sweeta po podaniu z 23 jardów w czwartej kwarcie.

Brody Holcomb rzucił cztery podania przyłożenia i poprowadził Glens Falls do zwycięstwa 41:0 nad Gloversville w meczu klasy B.

Holcomb trafił 18 z 21 na 236 jardów.

Chase McTague miał sześć przyjęć na 112 jardów i dwa przyłożenia, a także oddał punt z odległości 70 jardów dla niszczyciela czołgów.

Lansingburgh odniósł zwycięstwo 14-13 w klasie B nad Cohoes po biegu z przyłożenia na odległość 31 jardów i podaniu Le’kye Forda z 62 jardów.

Christian Decherio z Cohoes również miał dobry przebieg i podanie, ale po tym, jak w trzeciej kwarcie dał Tygrysom prowadzenie 13-7 po podaniu do Logana McGregora, Knights zablokowali kopnięcie punkt po.

Również w klasie B Schalmont pokonał Ichaboda Crane’a 40-8.

Shaker objął prowadzenie 26-0 do przerwy i zakończył mecz wynikiem 27-0 w trzeciej kwarcie, po czym zwyciężył 67-8 nad Albany w klasie AA.

Nick Graziano i Jake Smith zdobyli po dwa przyłożenia dla Blue Bison.