Home Sport Piłka nożna Scotia-Glenville pokonuje Broadalbin-Perth | Lider-Herald Sports

Piłka nożna Scotia-Glenville pokonuje Broadalbin-Perth | Lider-Herald Sports

6
0

BROADALBIN — Dzięki ważnym meczom drużyna Scotia-Glenville Tartans podtrzymała swoje nadzieje na play-offy dzięki zwycięstwu 34-19 nad Broadalbin-Perth w piątkowy wieczór na Patriot Field.

Starszy rozgrywający Austin Stark poprowadził Tartans, podając 7 z 12 na 209 jardów i trzy przyłożenia, w tym uderzając z 82 jardów do Nicholasa Lemp, a następnie strzelając podaniami do Logana Laytona na 48 i 17 jardów.

Biegacz Scotia-Glenville Tanner Knaggs w swoim biegu na 110 jardów dodał bieg po przyziemieniu na odległość 70 jardów.

Gospodarze Patriots byli prowadzeni przez rozgrywającego pierwszego roku Jasona Porembę, który podał na 266 jardów, w tym na 66 jardów i 9 jardów do Matthew Huletta.

Kombinacja podań Poremba-Hulett zakończyła się wynikiem 181 jardów w pierwszej połowie i dwoma przyłożeniami przy dziewięciu trafieniach. Tartans dostosowali swoją obronę tak, aby w drugiej połowie utrzymać się bez złapania przeciwnika.

Zwycięstwo oznacza pojedynek z Gloversville w najbliższy piątek w Gloversville o ostatnie miejsce w fazie play-off Sekcji II Klasy B Północ.

Obie drużyny przystąpią do meczu z bilansami w ligach 1-3. Glens Falls, Mechanicville/Hoosic Valley i Hoosick Falls/Tamarac zajmują trzy pierwsze miejsca w dywizji.

Szkocja-Glenville 14 7 6 7 — 34

Broadalbin-Perth 7 6 0 6 — 19