Home Sport Piłkarze Cobleskill-Richmondville pokonują Canajoharie/Fort Plain/OESJ — wyniki piątkowej sekcji 2 | Sport

5
0

Kyber Henry przebiegł 156 jardów i zdobył cztery przyłożenia, prowadząc Cobleskill-Richmondville w zwycięstwie 42-6 klasy C nad Canajoharie/Fort Plain/OESJ. Henry zdobył punkty biegami na 19, 8, 17 i 41 jardów.

Caleb Hantho i Carlos Torres także zdobyli przyłożenia dla Cobleskill-Richmondville.

Cody Hyney z Canajoharie/Fort Plain/OESJ zaliczył 123 jardy podań i zdobył punkt po 5-jardowym biegu.

Jack Welch zdobył dwa przyłożenia, a Nick Jeckel przyjął podanie na przyłożenie i zaliczył bieg na przyłożenie, dzięki czemu Warrensburg/Lake George/Bolton odniosło zwycięstwo 30-28 nad Schuylerville.

Ollie Bolduc zaliczył dwie przyłożenia w pierwszej połowie i dwa podania przyłożeniowe w drugiej połowie do Ernesto DaCosty z Schuylerville, w tym 90-jardowe podanie na 7:52 przed końcem czwartej kwarty, ale Warrensburg powstrzymał próbę zdobycia 2 punktów i utrzymał prowadzenie.

W klasie A, Averill Park, zdobył prowadzenie 24-0 w przerwie i pokonał Amsterdam 30-12, podczas gdy Burnt Hills-Ballston Lake pokonało Mohonasen 62-0.

Shaker zdobył 28 punktów z rzędu, co pozwoliło im zakończyć mecz zwycięstwem 34-6 nad Guilderland w klasie AA.

Mechanicville/Hoosic Valley pokonało Gloversville 31-12 w klasie B.

David Newell przebiegł siedem jardów i zdobył przyłożenie, Ted Alba po stracie piłki zwrócił ją na punkty, a Saratoga Springs odniosła zwycięstwo 29-8 nad Saratoga Springs, mimo że nie było ono klasyfikowane.

Ben Coryea dodał dwa przyłożenia dla Saratoga Springs. Zavry Ward z Queensbury pobiegł na 2-jardowe przyłożenie, zdobywając jedyny punkt dla Spartan.

Jason Poremba z Broadalbin-Perth ustanowił szkolny rekord w jednym meczu, zdobywając pięć przyłożeń, a Patriots odnieśli zwycięstwo 56-0 nad Rensselaer/Loudonville Christian.

Stillwater zdobyło 34 punkty w pierwszej połowie i odniosło zwycięstwo 41-0 nad Taconic Hills.

Ethan-Michael Green zdobył parę przyłożeń, prowadząc drużynę Ravena-Coeymans-Selkirk w zwycięstwie 21-6 w klasie B nad drużyną Schalmont. Mason Carkner również zdobył punkt w tym zwycięstwie, a 49-jardowy punkt Landena Callahana dał drużynie Schalmont jedyny punkt na tablicy wyników.

Glens Falls wykorzystało dominującą grę biegową, aby pokonać Hoosick Falls/Tamarac 40-7. Jordan Baker z Black Bears zdobył 197 jardów i trzy przyłożenia w 13 próbach, a Brayden Bennett zakończył mecz ze 108 jardami i dwoma punktami w 15 próbach. Richie Stifter Jr. zdobył jedyne przyłożenie Hoosick Falls/Tamarac po 85-jardowym zwrocie kickoff.

Lansingburgh pokonał Green Tech 29-27 dzięki ogromnemu wysiłkowi Le’Kye Forda, który niósł piłkę 16 razy na 106 jardów i wszystkie cztery przyłożenia Lansingburgh, a także przyczynił się do 10 solowych ataków w obronie. Jayden Mikel z Green Tech rzucił trzy podania na przyłożenie i pobiegł po kolejny punkt.