Home Sport Rankingi mocy NASCAR NBC Sports przed wyścigiem w Chicago

Rankingi mocy NASCAR NBC Sports przed wyścigiem w Chicago

32
0

W zeszły weekend na torze Nashville Superspeedway zapanował chaos, ale zmiany w rankingu NBC Sports NASCAR Power Rankings nie były aż tak drastyczne.

Christopher Bell nadal na pierwszym miejscu, ale Chris Buescher awansuje w rankingu po kolejnym zajęciu miejsca w pierwszej piątce.

Akcja serialu będzie rozgrywać się w niedzielę na ulicach Chicago (16:30 czasu wschodniego na antenie NBC).

Rankingi mocy NASCAR NBC Sports w tym tygodniu

1. Christopher Bell (poprzedni tydzień: nr 1) — Wygrał oba etapy i prowadził przez 131 okrążeń, zanim rozbił się w korku. Bell przyznał się do winy, mówiąc później: „Utknąłem tam i straciłem opanowanie, żeby coś zrobić, a potem znalazłem się w złej sytuacji i wypadłem z toru”. Błędy Bella zostały zrekompensowane przez fakt, że wygrał etapy w czterech z ostatnich sześciu wyścigów, ma teraz 24 punkty play-off, najwięcej w serii, i prowadził przez 28,9% okrążeń w ostatnich wyścigach. nie więcej wyścig.

2. Kyle Larson (2) — Jego ósme miejsce dało mu sześć miejsc w pierwszej dziesiątce w ostatnich ośmiu startach. W tym dwa zwycięstwa i jedno drugie miejsce.

3. Tyler Reddick (4) — Pomimo frustracji z powodu niemożności pokonania Joeya Logano w walce o zwycięstwo, Reddick zajął trzecie miejsce w Nashville. W ostatnich sześciu startach ma pięć miejsc w pierwszej dziesiątce. Reddick zajmuje drugie miejsce pod względem średniej pozycji biegowej w Nashville ze średnią 6,1.

4. Chase Elliott (3) — W tym sezonie nie udało mu się jeszcze znaleźć poza pierwszą dwudziestką, zajmując ostatecznie 18. miejsce, mimo kilku incydentów na prostej.

5. Denny Hamlin (6) — Był gotowy wygrać dwa razy w dogrywce, ale ostrzeżenie przedłużyło wyścig i ostatecznie musiał oddać prowadzenie i zjechać do boksu po paliwo. Hamlinowi udało się ukończyć wyścig na 12. miejscu, ale zakończył go z najlepszą średnią pozycją biegu, 4,5.

6. Ryan Blaney (7) — Szóste miejsce zapewniło mu trzy miejsca w pierwszej dziesiątce w ostatnich czterech wyścigach.

7. Chris Buescher (NR) — Zajął piąte miejsce w dwóch kolejnych wyścigach. Buescher ma trzy miejsca w pierwszej piątce w ostatnich czterech wyścigach.

8. Brad Keselowski (5) — Zajął 25. miejsce po wypadku. W ostatnich siedmiu wyścigach cztery razy znalazł się w pierwszej dziesiątce.

9. William Byron (8) — Zajął 19. miejsce w Nashville. Byron wygrał trzy z pierwszych ośmiu wyścigów w roku, ale w 11 wyścigach od tego czasu pięć razy znalazł się w pierwszej dziesiątce.

10. Ross Chastain (9) — Chastain walczył zaciekle, by objąć prowadzenie w dogrywce, gdy kontrakt Kyle’a Larsona go rozbił. Chastain zakończył sezon najgorszym w sezonie 33. miejscem.

Wyjście : Josh Berry