Home Sport Siatkówka dziewcząt Cobleskill-Richmondville wygrywa w pięciu setach z Schalmont — piątek, punkty...

Siatkówka dziewcząt Cobleskill-Richmondville wygrywa w pięciu setach z Schalmont — piątek, punkty w 2. sekcji | Lekkoatletyka

6
0

Cobleskill-Richmondville potrzebowało pięciu setów, ale w pozaligowym meczu pokonało Schalmonta 26:24, 25:12, 17:25, 20:25, 15:13.

Molly Copollo miała 10 zabójstw i osiem kopnięć dla CR, Caris Hill miała pięć zabójstw i cztery asy, a Hayden Johnson miał cztery asy i sześć kopnięć.

Gabby Monda prowadziła Sabres z 21 zabójstwami, Nadia Sawyer miała 16 zabójstw, Brooke Holubek miała 10 zabójstw, a Mia Jensen miała 20 asyst.

Columbia przegrała pierwszego seta z Colonie, ale wróciła i zwyciężyła 23-25, 25-17, 25-18, 25-19 w Suburban Council.

Błękitne Diabły poprawiły swój bilans do 9-2 w kategorii Suburban i 11-2 w klasyfikacji ogólnej.

Alivia Landy miała 17 zabójstw i osiem kopnięć dla Kolumbii, Tessa Warner miała 35 asyst, Emma Mitchell miała 10 zabójstw, dziewięć asów i dwa bloki, a Sarah Bayly miała 14 zabójstw, 24 kopnięcia i dwa asy.

Jaelyn Bogdanowicz miał siedem zabójstw, trzy kopnięcia i jednego asa dla Colonie (3-7, 4-10), Charley Herington miał 18 asyst i 15 kopnięć, Emily Trama miała sześć zabójstw, a Emily Bordeaux 16 kopnięć.