Home Sport Slot odnosi pierwsze zwycięstwo Liverpoolu po zwycięstwie 1-0 nad Realem Betis

Slot odnosi pierwsze zwycięstwo Liverpoolu po zwycięstwie 1-0 nad Realem Betis

35
0

Dominik Szoboszla strzelił zwycięską bramkę tuż po pół godzinie gry

Arne Slot odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w roli menedżera Liverpoolu, pokonując Real Betis 1:0 dzięki wspaniałej bramce Dominika Szoboszlaia w Pittsburghu.

Węgierski pomocnik Szoboszlai zdobył jedyną bramkę meczu w 34. minucie, zamieniając na bramkę dobrze dośrodkowane podanie Mohameda Salaha.

Mimo remisu Liverpool zdołał odeprzeć atak Realu Betis, a hiszpański napastnik Juanmi zmarnował dwie znakomite okazje na oczach 42 679 kibiców.

W 30. minucie meczu Liverpool stracił pomocnika Curtisa Jonesa, który doznał kontuzji, a trener Arne Slot stwierdził, że jest za wcześnie, aby określić powagę urazu.

Trasa koncertowa Liverpoolu w USA będzie kontynuowana meczami z Arsenalem w Filadelfii w czwartek, a następnie starciem z Manchesterem United w Kolumbii w niedzielę, 4 sierpnia.