Strona główna Sport Thomas Frank chwali gwiazdę Man Utd, która „prowadziła przedstawienie” przeciwko Brentford |...

Thomas Frank chwali gwiazdę Man Utd, która „prowadziła przedstawienie” przeciwko Brentford | Piłkarski

7
0

Thomas Frank przemawia po porażce Brentforda z Manchesterem United (Zdjęcie: BBC)

Tomasz Frank chwalony Manchesteru United pomocnik Christiana Eriksena za „prowadzenie przedstawienia” przeciwko swojemu Brentford zespół na Old Trafford.

Zjednoczony W sobotę stracił bramkę i pokonał Brentford 2:1 i złagodź presję wywieraną na borykającego się z problemami szefa Erika ten Haga.

Uważa się, że Manchester United będzie oceniał przyszłość Ten Haga jako menadżera podczas przerwy międzynarodowej po fatalnym początku sezonu, w wyniku którego Czerwone Diabły spadły na 14. miejsce w Premier League.

Ten Hag mógł obawiać się najgorszego w Brentford objął prowadzenie już po pierwszej połowie dzięki Ethanowi Pinnockowiale jego zespół po przerwie odrobił straty i przypieczętował kluczowe zwycięstwo.

Alejandro Garnacho wyrównał po świetnym rzucie po dośrodkowaniu Marcusa Rashforda po raz pierwszy, a zwycięzcę strzelił Rasmus Hojlund, swoim pierwszym ligowym golem w sezonie.

Trener Brentford, Frank, określił starcie na Old Trafford jako „mecz składający się z dwóch połówek” i pochwalił swojego rodaka Eriksena, twierdząc, że to on „prowadził przedstawienie”.

„W pierwszej połowie wiele rzeczy układało się dla nas dobrze” – powiedział Sport BBC po porażce 2:1. – To był mecz składający się z dwóch połówek.

Christian Eriksen zaimponował Frankowi, szefowi Brentford (Zdjęcie: Getty)

– Pierwsza połowa była całkiem wyrównana, może byliśmy lekko na prowadzeniu. Wiedzieliśmy, że wyjdą silni, ale rozczarowujące jest to, że straciliśmy dwie minuty w drugiej połowie, to oczywiście nie wystarczy.

Jeśli tam nie strzelą gola, być może staną się bardziej sfrustrowani, a my bardziej włączymy się w grę, więc to było rozczarowujące. W drugiej połowie nie osiągnęliśmy wystarczająco wysokiego poziomu, ale oczywiście oni zasługują na uznanie.

Myślę, że stać nas na więcej. Aby wygrać na Old Trafford, trzeba rozegrać dwie dobre połowy. Mają najlepszych zawodników, więc potrzebne są dwie dobre połowy.

– To zasługa United, niektórzy z ich zawodników osiągnęli lepszy poziom, a Christian Eriksen z pewnością prowadził przedstawienie.

United odrobiło straty i wygrało na Old Trafford (Zdjęcie: Getty)

„W pierwszej połowie zrobiliśmy wiele rzeczy dobrze, co było naprawdę imponujące. Druga połowa jest ogólnie rozczarowująca, ponieważ wiem, do czego zdolni są ci gracze”.

Tymczasem menadżer Manchesteru United, Ten Hag, pochwalił reakcję swojej drużyny na pozostawanie w tyle, a kibiców Old Trafford za trzymanie się drużyny.

Cieszymy się, że udało nam się wygrać ten mecz – powiedział. – W United musisz wygrywać mecze, ale także zapewniać rozrywkę.

Myślę, że dla wszystkich było to przyjemne popołudnie. Zwłaszcza sposób, w jaki to się stało, gdy straciłeś niesprawiedliwą bramkę.

W drugiej połowie pokazaliśmy, że jesteśmy razem, pokazaliśmy determinację i strzeliliśmy dwa piękne gole.

„Jestem naprawdę szczęśliwy ze względu na naszych fanów. Zawsze są za nami, nawet gdy wszyscy są przeciwko nam. Są z nami i zawsze nas wspierają.

„Dzisiaj dziękujemy im za to, że tak bardzo nas wspierają. Myślę, że to był jeden z powodów szybkiego rozpoczęcia meczu po przerwie.

Dzięki zwycięstwu Manchester United zajmuje 10. miejsce w Premier League, a Brentford spada na 12. miejsce.

Aby uzyskać więcej takich historii, sprawdź naszą stronę sportową.

Śledź Metro Sport, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat
Facebooku, Świergot I Instagrama
.

WIĘCEJ : Kapitan Liverpoolu Virgil van Dijk „pod wrażeniem” postawy Chelsea i Enzo Maresca

WIĘCEJ : Jamie Carragher stawia dobre prognozy zarówno dla Arne Slota, jak i Enzo Maresca

WIĘCEJ : Ange Postecoglou wyjaśnia, dlaczego gwiazda Tottenhamu James Maddison został osłabiony w przerwie meczu przeciwko West Ham