Strona główna Sport Wielki rok baseballu w Taconic Hills kończy się ostateczną porażką | ...

Wielki rok baseballu w Taconic Hills kończy się ostateczną porażką | Hudsonvalley360.com

44
0

VESTAL — Drugi w historii występ drużyny Taconic Hills w meczu o tytuł B w klasie B Sobota zakończyła się porażką 6:2 ze Spackenkillem na Uniwersytecie Binghamton.

„Dziś zaczęliśmy trochę wolno, mieliśmy tam mały rajd i po prostu nie mogliśmy wrócić” – powiedział starszy Zach Rowe.

Po tym, jak Tytani odrobili stratę 3:0 w szóstej tercji i strzelili dwa gole po dublecie Gavina Hartki, Spackenkill zaliczył trzy runy w pierwszej tercji siódmej, w tym dublet RBI pierwszego bazowego Briana Hoyta.

Freshman Tristan Super rozegrał ostatnią rundę, odciążając seniora Brandona Rossano, który pozwolił na sześć trafień i trzy zdobyte runy, kończąc swój ostatni rok w Taconic Hills 8-2 jako starter.

Utrzymywał Spartan bez punktów we wszystkich rundach z wyjątkiem trzeciej, kiedy Dan Collins ze Spackenkill strzelił homera z dwoma runami.

Baseball Taconic Hills po raz pierwszy od 30 lat awansował do finału stanowego

„(Collins) dobrze trafił” – powiedział Rossano. „Nic nie możesz zrobić (tam), taki jest baseball”.

Collins przede wszystkim utrudniał Tytanom dzień z kopca, szybko uderzając trzech pałkarzy w siódmym. W sumie zaliczył dziewięć strikeoutów i pozwolił na pięć trafień. Dwa trafienia Rowe’a były rekordem drużyny Tytanów, a jego potrójna wygrana w pierwszym meczu była ich jedynym trafieniem aż do szóstego.

Baseball w NYSPHAA: Wycieczka GoFundMe na rzecz mistrzostw stanu Taconic Hills kończy się sukcesem

Baseball NYSPHAA: Taconic Hills wciąż zwycięża, a Brandon Rossano wciąż rozdaje

„Zdecydowanie dobrze było wiedzieć, że nadal jestem w stanie uderzyć piłkę nawet pod presją” – powiedział Rowe.

Podwójny wynik Hartki w RBI w szóstym secie sprowadził do domu dwóch pozostałych Tytanów, którzy zanotowali hit w sobotę, Rossano i łapacz drugiego roku Brandona Alvareza.

Rok, w którym Taconic Hills po raz pierwszy od 1994 roku dotarł do finału stanowego, zakończył z rekordem 24-3 jako mistrz Sekcji 2 Klasy B.

„Nie mogłem sobie wyobrazić, że moglibyśmy tu być” – powiedział Rowe. „Jestem bardzo dumny z każdego z tych chłopaków i życzę wszystkim powodzenia w przyszłości”.

Spackenkill 003 000 3 — 6 8 0

Taconic Hills 000 002 0 — 2 5 1