Strona główna Sport Zasady gry w parterze dla Shenendehowej w zwycięstwie nad Niskayuną – Sekcja...

Zasady gry w parterze dla Shenendehowej w zwycięstwie nad Niskayuną – Sekcja 2 piłki nożnej | Lekkoatletyka

5
0

Biegający do tyłu Ihsaan Alozie zdobył dziewięć prowadzenia na 84 jardy i trzy przyłożenia, podczas gdy Anthony Diaz miał siedem podbiegów na 54 jardy i dwa podania do strefy końcowej. Dodatkowo Jack Smalley w drugiej kwarcie dziewięć razy rzucił się na odległość 101 jardów i otrzymał przyjęcie z 36 jardów.

Najjaśniejszym punktem wieczoru Niskayuny był skrzydłowy Cameron Grasso, który zanotował pięć przyłożeń na 135 jardów i dwa przyłożenia, w tym jedno na 80 jardów, dzięki czemu stał się liderem wszechczasów Srebrnych Wojowników pod względem przyłożeń z dorobkiem 53. Miał też przechwyt w drugiej kwarcie podczas gry w obronie.

Zaledwie rok po zdobyciu tytułu mistrza Sekcji 2, Silver Warriors odpadli z rywalizacji w fazie play-off z wynikiem 3-5.

MÓWIĄC O GRZE W ZIEMI…

Mechanicville/Hoosic Valley biegało wystarczająco dużo przez dwa mecze w zwycięstwie 42-12 nad Hudson. Zespół rzucił się 40 razy na 392 jardy, średnio 9,8 jarda na prowadzenie. Jordan Barnes prowadził z 10 prowadzącymi na dystansie 132 jardów i przyłożeniem.

Dzięki zwycięstwu drużyna M/HV miała bilans 7-1 i zajęła drugie miejsce w Dywizji Północnej Klasy B. W najbliższy piątek odbędzie się tam ćwierćfinał.

KILKA POZYTYWÓW DLA QUEENSBURY

Podczas gdy Queensbury straciło prowadzenie po porażce z Ballston Spa, Spartanie mieli kilka pozytywów.

Po pierwsze, celny strzał z gry Finna Jordiego-Donnelly’ego z 41 jardów był drugim najdłuższym w historii szkoły. Ponadto łączna liczba podań zespołu wynosząca 1527 podań i 16 podań przy przyłożeniach jest rekordem szkoły.

OBRONA PROWADZI DO PRZESTĘPU

Wychodząc na prowadzenie 21-0 w pierwszej kwarcie nad Canajoharie/Fort Plain/OESJ, Fonda-Fultonville wykorzystał obronę do ataku.

Valley Hawks odzyskali siły i zablokowali łódkę, dzięki czemu zdobyli pierwsze dwa gole. Zablokowany punt został wykonany przez Colina Pickeringa, który również zaliczył mocny atak w ataku, zdobywając 11 prowadzących na odległość 123 jardów i trzy przyłożenia. Niedaleko pozostał Jake Hernigle, który zanotował 13 prowadzących na 107 jardów i trzy punkty.

UCIEKAJ, BRAYDON, UCIEKAJ

Gloversville zapewniło sobie czwarte i ostatnie miejsce w fazie play-off w klasie B North Division, pokonując Scotia-Glenville 20-7.

Huskies prowadzili Braydon Deere, który pobiegł w biegu na 270 jardów, po którym zdobył dwa przyłożenia na 36 prowadzących.

W przyszłym tygodniu w pierwszej rundzie turnieju klasy B Gloversville zmierzy się z rozstawionym z numerem 1 dywizji Reinfurt, którym najprawdopodobniej będzie Ravena-Coeymans-Selkirk.

PRZEDŁUŻONA PRZERWA

Zarówno Saratoga Springs, jak i Shaker przystąpiły do ​​piątkowego pojedynku klasy AA z ogólnym bilansem 6-1, a obie drużyny walczyły o drugie miejsce w nadchodzącym turnieju Sekcji 2.

Tuż przed końcem pierwszej połowy, kiedy Shaker prowadził po przyłożeniu, w szkole średniej Saratoga Springs zgasły światła.

Z powodu przerwy w dostawie prądu zespoły i kibice zostali w piątek wcześnie odesłani do domu, a Blue Bison prowadził 21-14 na niecałą minutę przed końcem drugiej kwarty.

Akcja została wznowiona o 15:00 w sobotnie popołudnie, a Shaker strzelił jeszcze dwa przyłożenia bez odpowiedzi i zapewnił sobie zwycięstwo 35-14.

W drabince klasy AA CBA będzie najprawdopodobniej rozstawione na pierwszym miejscu, a Shaker na drugim miejscu. Shenendehowa i Saratoga Springs zakończą sezon zasadniczy w przyszłym tygodniu przeciwko sobie, a zwycięzca zajmie trzecie miejsce, a przegrana drużyna zajmie czwarte miejsce.