Strona główna Styl życia QB Brady Cook, nr 19 Missouri, Auburn zdał

QB Brady Cook, nr 19 Missouri, Auburn zdał

9
0

19 października 2024; Kolumbia, Missouri, USA; Rozgrywający Missouri Tigers, Brady Cook (12), w pierwszej połowie na Faurot Field na stadionie Memorial Stadium uderza w nos Jalena McLeoda (35). Obowiązkowe źródło: Jay Biggerstaff-Imagn Images

Brady Cook doszedł do siebie po kontuzji kostki i podał na odległość 194 jardów, a w sobotę w Columbia w stanie Missouri drużyna nr 19 w stanie Missouri odniosła zwycięstwo 21-17 nad Auburn.

Cook, który odniósł kontuzję na początku pierwszej kwarty i pozostawał poza grą aż do końca trzeciej kwarty, pomógł Missouri (6-1, 2-1 Konferencja Południowo-Wschodnia) odrobić 14-punktową deficyt.

Przegrywając 17-14, drużyna Missouri w 17 zagraniach przemaszerowała 95 jardów i zdobyła zwycięskie przyłożenie po biegu z 4 jardów Jamala Robertsa na 46 sekund przed końcem.

Payton Thorne trafił 17 z 29, trafiając 176 jardów i przyłożenie dla Auburn (2-5, 0-4).

Biegający Auburn Jarquez Hunter zaliczył łącznie 85 jardów w biegu i przyjęciu. Towns McGough kopnął do kosza z gry z 32 jardów, ale także nie trafił z 30 jardów.

Cook doznał kontuzji podczas pierwszego posiadania piłki przez Missouri. Zastąpił go Drew Pyne i wykonał 10 z 21 podań na 78 jardów.

Czołowy zawodnik stanu Missouri, Nate Noel, doznał kontuzji stopy w pierwszej połowie. Wrócił na krótko w drugiej połowie, ale biegający z tyłu Marcus Carroll objął prowadzenie i pobiegł na 40 jardów i zdobył przyłożenie.

Blake Craig kopnął do kosza z gry z 51 i 38 jardów dla Missouri, ale nie trafił z 49 i 55 jardów.

Missouri objęło prowadzenie 3:0 po pierwszym posiadaniu piłki i podskoczyło na odległość 41 jardów, zdobywając bramkę z gry Craiga z 51 jardów.

Auburn zremisował 3:3 po rzucie z gry McGougha z 32 jardów pod koniec drugiej kwarty. To zakończyło 64-jardowy podjazd, podkreślony przez 18-jardowe podanie Thorne’a do Huntera.

Podanie Thorne’a z 47 jardów do Cama Colemana dało Auburn prowadzenie 10-3 na 2:26 po trzeciej kwarcie.

Auburn powiększyło prowadzenie do 17-3, gdy Antonio Kite odzyskał stłumione uderzenie Luthera Burdena III w polu końcowym.

Bramka Craiga z gry z 38 jardów, zdobyta po biegu Carrolla z 20 jardów, zmniejszyła deficyt Missouri do 17-6 na 11:08 przed końcem trzeciej kwarty.

Po tym, jak McGough nie trafił do kosza z gry z 30 jardów, Cook wrócił na boisko i podał z 78 jardów do Mookie Coopera, rozpoczynając bieg Carrolla z 2 jardów na 3 sekundy po czwartej kwarcie. Dwupunktowa konwersja Cooka zmniejszyła prowadzenie Auburn do 17-14.

Missouri rozpoczęło ostatnie ofensywne posiadanie na własnej linii 5 jardów. Cook utrzymał ją przy życiu wślizgiem z 14 jardów, po czym oddał czwartą próbę do Burdena i podał do Theo Wease’a po trzeciej próbie, ustanawiając zwycięską passę Robertsa.