Home Świat Bahia przegrywa z Palmeiras i odpada z G-4

Bahia przegrywa z Palmeiras i odpada z G-4

34
0

Bahia przegrywa z Palmeiras 2:0, odpada z G-4 i po raz pierwszy kończy mecz Brasileirão bez zdobycia gola.

7 lip
2024
– 23:18

(aktualizacja o 23:18)

(Rafael Rodrigues/EBC)

Kolejna nieprzyjemna podróż do São Paulo, gra na stadionie Allianz Arena, Bahia został pokonany przez palmy z wynikiem dwa do zera, w tę niedzielę (07), w meczu zaliczanym do 15. kolejki brazylijskiej serii mistrzowskiej A.

Estevão, młody kandydat Palmeiras, otworzył wynik w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. A Rony przypieczętował zwycięstwo Palmeiras, strzelając drugiego gola w 16. minucie drugiej połowy.

Dzięki dzisiejszemu wynikowi Tricolor Baiano wypadło z G-4 i zajmuje piąte miejsce, natomiast Palmeiras awansowało w tabeli i osiągnęło drugie miejsce w Brasileirão.

PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH WYDARZEŃ

Bahia nie znalazła sposobu na zdobycie bramki, udało im się nawet stworzyć klarowne sytuacje, ale po raz pierwszy w mistrzostwach Tricolor zakończyło mecz bez zdobycia gola.