Home Świat Obejrzyj: Teksas dodaje przechwyt w dominującym początku nad Michigan

Obejrzyj: Teksas dodaje przechwyt w dominującym początku nad Michigan

19
0

W sobotnim kluczowym meczu poza konferencją drużyna z Teksasu szybko poniosła straty wobec Michigan.

Longhorns prowadzili 14-3 w drugiej kwarcie meczu z obrońcami tytułu mistrzowskiego, gdy Andrew Mukuba przechwycił podanie rozgrywającego Wolverines, Davisa Warrena.

Obrońca drużyny Texas Malik Muhammad odbił podanie Warrena przeznaczone dla skrzydłowego Tylera Morrisa, a Mukuba przechwycił piłkę.

Longhorns zdobyli gola w kolejnej akcji, powiększając przewagę do 14 punktów.

W pierwszej połowie dominował Teksas, pokonując Michigan stosunkiem 279-88. Pod koniec drugiej kwarty drużyna zdobyła przyłożenie po stracie piłki przez rozgrywającego Wolverines, Colstona Lovelanda, co pozwoliło jej wejść na prowadzenie 24-3.

Mimo błędów Wolverines, Longhorns byli lepszą drużyną przez pierwsze 30 minut.

Było to wczesne oświadczenie dla Teksasu (1-0), zajmującego 3. miejsce w najnowszym rankingu Rankingi Associated Pressnad drużyną nr 10 Michigan (1-0) w pierwszym meczu sezonu pomiędzy dwoma drużynami z czołowej dziesiątki.