Strona główna Świat OC Barcelos pokonuje FC Porto i zdobywa Superpuchar hokeja na rolkach |...

OC Barcelos pokonuje FC Porto i zdobywa Superpuchar hokeja na rolkach | Hokej na rolkach

8
0

W tę sobotę OC Barcelos po raz piąty zdobył Superpuchar hokeja na rolkach António Livramento, pokonując FC Porto 3:2 w meczu rozegranym na stadionie Pavilhão Multiusos de Odivelas.

OC Barcelos, wicemistrz ostatniej edycji Pucharu Portugalii, objął prowadzenie po golu Danilo Rampulli w 6. minucie, ale FC Porto, mistrz kraju i zdobywca Pucharu, wrócił po bramkach Carlo di Benedetto (8′) i Rafa Costa (14′) do przerwy prowadzili 2:1.

W drugiej połowie OC Barcelos odpowiedział i strzelił dwa gole, po Miguel Rocha (32′) i Pedro Silva (48′), gwarantując trofeum po raz piąty, podczas gdy „smoki” nadal prowadzą w rankingach zawodów z 23 tytułami .