Home Świat Węgierski zawodnik podczas meczu Euro zostaje uderzony w głowę i w przerażającej...

Węgierski zawodnik podczas meczu Euro zostaje uderzony w głowę i w przerażającej scenie opuszcza boisko

99
0

Barnabás Varga zderzył się z bramkarzem drużyny przeciwnej i upadł nieprzytomny na boisku; zobacz wideo

23 czerwca
2024
– 18:26

(aktualizacja o 18:26)

Węgry wygrał Szkocja W niedzielę 1:0, ale mecz Puchar Europy naznaczona była przerażającą sceną. W 22. minucie drugiej połowy węgierski napastnik Barnaba Varga Otrzymał cios w głowę, gdy zderzył się z bramkarzem drużyny przeciwnej i upadł nieprzytomny na boisku.

Na boisko szybko wkroczył zespół medyczny, który udzielił zawodnikowi pomocy. Mecz został przerwany na kilka minut, a Vardze udzielono pomocy za zaimprowizowanym namiotem. Na miejscu zdarzenia Dominik Szoboszlai, kapitan Węgier, nie mógł powstrzymać łez.

Po udzieleniu pomocy w terenie Barnabás Varga został przeniesiony na noszach i przewieziony do szpitala w celu pilnej opieki.

Bramka Węgier padł w doliczonym czasie gry, a Kevin Csoboth strzelił gola, ale to nie wystarczyło, aby zapewnić sobie miejsce w 1/8 finału mistrzostw Europy. Węgierska drużyna zakończyła pierwszą fazę na trzecim miejscu w grupie A, za Niemcami i Szwajcarią. Szkocja była na samym dole.