Home Rozrywka Ile czasu mija pomiędzy sezonem 3 a sezonem 4 chłopców

Ile czasu mija pomiędzy sezonem 3 a sezonem 4 chłopców

21
0


Streszczenie

 • Sezon 4
  Chłopcy
  pokazuje zmieniony świat z poważnymi zmianami w życiu bohaterów po sześciomiesięcznej przerwie.
 • Kalendarium
  Chłopcy
  zasadniczo pokrywa się z rzeczywistością, obejmując 4-5 lat od sezonu 1 do sezonu 4.
 • To pomaga wyjaśnić, dlaczego osoby takie jak Hughie tak bardzo się rozwinęły.Chłopcy Sezon 4 rozpoczyna się jakiś czas po sezonie 3, a krajobraz najwyraźniej się zmienił od kulminacyjnej bitwy pod Seven Tower. Chłopcy sezon 3 dobiegł końca Żołnierz Boy robi sobie długą drzemkę, Ryan wybiera Homelandera zamiast Butchera, Victoria Neuman dołącza do kampanii prezydenckiej Bobby’ego Singera, a u Butchera zdiagnozowano guza mózgu w wyniku częstego używania Temp V. Momenty otwarcia Chłopcy sezon 4 jasno pokazuje, że świat posunął się do przodu od czasu tego ponurego ciągu wydarzeń.

Ryan jest teraz w pełni zintegrowany ze stylem życia Vought i nie wyróżnia się już jako dziecko o dziecięcej twarzy Chłopcy‘ rzucać. Wyścig prezydencki dobiegł końca, a Singer i Neuman są o krok od zaprzysiężenia w Gabinecie Owalnym. Starlight próbuje doskonalić swoje umiejętności latania po tym, jak jej moce ewoluowały podczas bitwy z Żołnierzem, ale kontynuuje także swoje działania charytatywne z dala od cienia Siódemki. Tymczasem sama Siódemka zwerbowała nowego członka, który ma zastąpić Czarnego Noira, który teraz siedzi wraz ze swoimi innymi supersupami w odbudowanej Wieży Siedmiu.


Powiązany

Wszystkie 23 supe w The Boys: Gen V według mocy

Gen V podąża za studentami Uniwersytetu Godolkin i wprowadza wiele nowych Supe, których moce wahają się od prawie bezużytecznych do supersilnych.


Sześć miesięcy mija pomiędzy zakończeniem trzeciego sezonu The Boys a czwartym sezonem The Boys

Ryan (Cameron Crovetti) z poważną miną w 4. sezonie The Boys.

Pierwsze odcinki Chłopcy sezon 4 jest w dużej mierze niejasny, jeśli chodzi o to, ile dokładnie czasu minęło od zakończenia sezonu 3, ale jedna linijka MM podaje ramy czasowe serialu. Po tym, jak Butcher ujawnia swoją śmiertelną diagnozę innym członkom Boys w sezonie 4, odcinku 2, „Life Among the Septics”, MM odpowiada ogniem”,Okłamywałeś nas przez ostatnie sześć miesięcy zanim Butcher się obroni”,Nie mówię, nie kłamięOdkąd Butcher dowiedział się o swoim stanie w ostatnich chwilach Chłopcy sezon 3, przerwa między tym sezonem a sezonem 4 musi wynosić sześć miesięcy.


Ten przeskok w czasie pomaga wyjaśnić, dlaczego tak wiele postąpiło w zakresie wyborów, procesu Homelandera, założenia Starlight i odbudowy Vought. co jednak najważniejsze, skok naprzód dramatycznie skraca życie Butchera. Doktor dał byłemu przywódcy The Boys 12–18 miesięcy życia w ostatnich minutach trzeciego sezonu, co oznacza, że ​​Butcher dobiega już ostatniego roku życia – pod naciskiem – do tego czasu Chłopcy rozpoczyna się sezon 4.

Jak długo obejmuje całą oś czasu chłopców od sezonu 1 do sezonu 4

Antony Starr jako Homelander wściekający się w 4. sezonie The Boys.


Oś czasu Chłopcy przebiega zasadniczo równolegle z rzeczywistościąco oznacza, że ​​akcja pierwszego sezonu odbędzie się w 2019 r., kiedy to serial został wyemitowany po raz pierwszy. Chłopcy Akcja sezonu 2 rozgrywa się następnie w 2020 r., co potwierdza oficjalna data śmierci Translucent podana przez Vought, a sezony 2 i 3 oddziela roczny przeskok, przy czym ten ostatni nastąpi gdzieś w 2022 r. Generał V sezon 1 zajmuje wcześniejszą sześciomiesięczną przerwę Chłopcy sezon 4. Brane są pod uwagę wszystkie programy, cała oś czasu Chłopcy obecnie trwa 4-5 lat.

Powiązany

Wyjaśnienie zakończenia sezonu 1 Gen V: Gdzie Marie i jej przyjaciele są w ostatniej scenie

Gen V w końcu dobiegła końca, co prawdopodobnie spowodowało więcej pytań niż odpowiedzi. Oto, co się wydarzyło, łącznie z przygotowaniem 4. sezonu The Boys.

Pomaga to wyjaśnić, dlaczego niektóre postacie wydają się tak znacząco urosły w stosunkowo krótkim czasie. Hughie w dużej mierze zapomniał o Robinie i zakochał się w Starlight, przechodząc ze sprzedawcy elektroniki na półkompetentnego agenta CIA. Ryan od czasu swojego debiutu wygląda niemal jak zupełnie inny aktor, a ekipa Butchera przekształciła się z bandy obdartych amatorów w profesjonalną ekipę znaną z filmu Chłopcy sezon 4.


Epizod

Data wydania

Odcinki 1-3

13 czerwca

Odcinek 4

20 czerwca

Odcinek 5

27 czerwca

Odcinek 6

4 lipca

Odcinek 7

11 lipca

Odcinek 8

18 lipcaSource link