Home Rozrywka Jak oglądać Kubuś Puchatek: Krew i Miód 2 w domu

Jak oglądać Kubuś Puchatek: Krew i Miód 2 w domu

24
0


Obecnie okno kinowej premiery staje się coraz krótsze, co oznacza, że ​​widzowie mogą oglądać premiery kinowe w domu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. W przypadku „Kubusia Puchatka: Krew i miód 2” film po raz pierwszy ukazał się w marcu, więc minęło już dobre dwa i pół miesiąca odkąd Puchatek spustoszył Ashdown. Niewątpliwie Rhys Frake-Waterfield i jego Jagged Edge Productions mają nadzieję, że widzowie będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się na kolejną wizytę w tej wyjątkowo mrocznej wizji Stumilowego Lasu.

Co dziwne, „Blood and Honey 2” początkowo nie będzie dostępny na wszystkich zwykłych platformach. Osoby chcące ponownie obejrzeć krwawą łaźnię mogą teraz wypożyczyć i kupić film wyłącznie na Amazonka odpowiednio za 12,99 i 19,98 USD. Jeśli jesteś jakimś wściekłym zwierzęciem polującym w głębinach 100-akrowego lasu, możesz zdecydować się na opcje standardowej rozdzielczości, ale w fabule tak mrożącej krew w żyłach jak każdy horror, Amazon zdecydował się pobierać dokładnie takie same ceny za ten przywilej. Po premierze na Amazonie film pojawi się na innych platformach. Ale jeśli akurat jesteś w ojczyźnie Puchatka, Wielkiej Brytanii, możesz również zdecydować się na „Krew i miód 2”. Blu-ray.

Na razie większość z nas będzie musiała dać Jeffowi Bezosowi i spółce swoje pieniądze, aby cieszyć się rozkoszami „Krew i miód 2” w domu. W przeciwnym razie fani spragnieni więcej będą musieli poczekać, aż pojawi się „Kubuś Puchatek: Krew i miód 3”, aby ponownie zamordować i podważyć prawo autorskie.

Źródło linku