Home Sport Piłka nożna UAlbany: Great Danes tracą okazje, by pozostać blisko, podczas gdy...

Piłka nożna UAlbany: Great Danes tracą okazje, by pozostać blisko, podczas gdy potężna West Virginia wygrywa 49-14 | Sport

16
0

Przegrywając 14 punktami, Great Danes mieli doskonałą okazję, by zmienić wynik na jeden punkt, gdy 49-jardowe podanie Mylesa Burketta do Leviego Wentza dało UAlbany pierwsze podanie na linii 2 jardów Mountaineers.

Cztery zagrania później, gdy wide receiver Seven McGee poślizgnął się po wyjściu zza rogu i nie zdołał dogonić podania Burketta, najlepsza szansa Great Danes minęła ich.

West Virginia wykorzystała tę okazję i zdobyła trzy kolejne przyłożenia, dzięki czemu z łatwością pokonała UAlbany 49-14 na Mountaineer Field na stadionie Milan Puskar.

UAlbany (1-1 w sumie) miało bardzo mało odpowiedzi na atak West Virginia (1-1 w sumie), który zgromadził 553 jardy. Mountaineers przebiegli 305 jardów, przy czym CJ Donaldson i Jahiem White przekroczyli 100 jardów, a Garrett Greene rzucił na 236 jardów i trzy przyłożenia, a także przebiegł 68 jardów i zdobył punkt.

Burkett z UAlbany rzucił piłkę na 306 jardów, w tym 33-jardowe podanie przyłożeniowe do Jacari Cartera, dzięki któremu Great Danes zbliżyli się na 21-14 pod koniec pierwszej połowy, po tym jak West Virginia zdobyła wczesne prowadzenie 21-0.

Griffin Woodell zdobył punkty dla UAlbany dzięki 7-jardowemu biegowi przyłożeniowemu w drugiej kwarcie, ale był ograniczony do 17 jardów w dziewięciu próbach. Jojo Uga był najlepszym biegaczem UAlbany z 57 jardami w dziewięciu próbach, wszystkie z nich miały miejsce w ostatniej akcji meczu.

UAlbany powróci na trasę w przyszłą sobotę, udając się do P1FCU Kibbie Dome w Moscow w stanie Idaho, aby zmierzyć się z Idaho w meczu rewanżowym za historyczne zwycięstwo UAlbany nad Vandals 30-22 w zeszłorocznym ćwierćfinale play-off FCS.

UAlbany 0 14 0 0 — 14

Wirginia Zachodnia 14 14 14 7 — 49