Home Sport Rangersi wygrywali 3-2, gdy Pages został rzucony na talerz

Rangersi wygrywali 3-2, gdy Pages został rzucony na talerz

31
0


LOS ANGELES (AP) — Coreya Seagera otrzymał zgodę, Walker Buehler zdobył trzy runy homerem po powrocie na stadion Dodger, a drużyna Texas Rangers pokonała Los Angeles Dodgers 3:2 w środowy wieczór, kiedy Andy Pages przejechał przez znak stopu i został wyrzucony z pola karnego finał.


Co musisz wiedzieć

  • Corey Seager powrócił do składu jako wyznaczony pałkarz przeciwko swojej byłej drużynie po opuszczeniu czterech meczów z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym
  • Shohei Ohtani wyprowadził Dodgers na prowadzenie w pierwszym meczu dzięki swojemu 17. homerowi, który osiągnął wysokość 424 stóp
  • Seager trafił 422-metrowego homera w piątej minucie za Walkerem Buehlerem po tym, jak Leody Tavares zdobył bramkę i ukradł drugą bramkę, a Marcus Semien dosięgnął po błędzie w grze debiutanta Dodgers, trzeciego bazowego Cavana Biggio
  • Jason Heyward podwoił się na środku w dziewiątym miejscu, strzelając Willa Smitha, ale debiutant Andy Pages minął znak stopu trenera trzeciej bazy Dino Ebela i został wyautowany przez Jonaha Heima

„To był po prostu piękny mecz, w którym stawką było wszystko” – powiedział menedżer Rangers Bruce Bochy, którego 2125 zwycięstw zapewniło mu dziewiąte miejsce na liście karier w sezonie zasadniczym wraz z nieżyjącym już menedżerem New York Yankees Joe McCarthym.

„Jaką miał niesamowitą karierę i mistrzostwa, które zdobył” – powiedział Bochy. „To naprawdę wstyd być w tej klasie”.

Seager powrócił do składu jako wyznaczony pałkarz przeciwko swojej byłej drużynie po opuszczeniu czterech meczów z powodu problemów ze ścięgnem podkolanowym, w tym w pierwszym meczu. 30-letni napastnik zdobył 1 do 3 po strzale. Był debiutantem roku NL 2016 i 2020 oraz MVP World Series z Dodgersami, a po sezonie 2021 odszedł jako wolny agent.

„Wspaniale jest mieć Coreya z powrotem. Widzieliśmy, ile dla nas znaczył” – powiedział Bochy. “Tęsknimy za nim.”

Shohei Ohtani wyprowadził Dodgers na prowadzenie w pierwszym meczu dzięki swojemu 17. homerowi, który osiągnął wysokość 424 stóp.

Will Smith poprowadził dziewiąty mecz przeciwko 37-letniemu Kirby’emu Yatesowi, a Pages zanotował dwa outy.

Jason Heyward dwukrotnie trafił na środek, zdobywając bramkę dla Smitha, ale debiutant Pages minął znak stopu rzucony przez trenera trzeciej bazy Dino Ebela i został wyautowany przez Jonaha Heima.

„Nie widziałem znaku stopu. Widziałem, jak pomocnik machał piłką i po prostu szedłem dalej” – powiedział Pages za pośrednictwem tłumacza. Postaram się strzelić gola bez względu na wszystko, bo wiem, że to ja dyktuję warunki.

Łapacz przyjął rzut sztafetowy drugiego bazowego Marcusa Semiena od środkowego obrońcy Leody’ego Taverasa i złapał Page’a, który schodził po lewej stronie linii bocznej. Recenzja wideo potwierdziła wezwanie sędziego tablicowego Marvina Hudsona.

„Po prostu ważne zagranie, które duży zawodnik może wykonać przez większą część meczu” – Seager powiedział o rzucie Semiena. „Zawsze na niego liczymy, że poradzi sobie z tym w takich chwilach i tak się stało”.

Seager uderzył z wysokości 422 stóp w piątej minucie za Buehlerem (1-4) po tym, jak Tavares zdobył bramkę i ukradł drugą bramkę, a Semien dosięgnął po błędzie w grze debiutanta Dodgers, trzeciego bazowego Cavana Biggio.

„Pomieszał prędkości, pomieszał lokalizacje i rzucił w nas różnymi grzejnikami” – powiedział Seager. „On jest mądry, stary. To była fajna walka przez całą noc.”

Seager otrzymał owację na stojąco przy swoim pierwszym uderzeniu, ale został wygwizdany, gdy dotarł do siódmego, zanim uderzył.

„Rozumiem, że to takie terytorium”, powiedział Seager o reakcji publiczności. „Nie winię ich”.

Jacob Latz (2-1) rzucił dwie bezbramkowe rundy, pomagając Jonowi Grayowi. Yates zaliczył dziewiątą obronę.

„Jaką świetną robotę wykonali” – powiedział Bochy.

Przed swoim ojcem z Hall of Famer, Craigiem Biggio, młodszy Biggio poprowadził piątą piłkę w swoim pierwszym uderzeniu z Dodgersami. Biggio został w zeszłym tygodniu wyznaczony do zlecenia przez Toronto i został przejęty w środę w ramach wymiany.

Zaczął od trzeciej bazy i wcześnie pokazał swoją rękawicę. Biggio rozpoczął podwójną grę, która zakończyła się dwoma pierwszymi autami pierwszej rundy. W drugiej połowie zapobiegł potencjalnemu podwojeniu Wyatta Langforda, trafiając do pierwszego z dystansu, którego Langford ledwo pokonał. Biggio został ukarany faulem w piątej kwarcie, kiedy odbił piłkę uderzoną przez Semiena.

Pokój trenera

Rangers: LHP Brock Burke został aktywowany po 60-dniowym IL po wyzdrowieniu po złamanej prawej ręce.

Następny

RHP Michael Lorenzen (3-3, 3,05 ERA) rozpoczyna czwartkowy finał serii.