Home Aktualności Indonezyjski Festiwal Kulinarny 2024 – Posko News

Indonezyjski Festiwal Kulinarny 2024 – Posko News

44
0


Indonezyjski Festiwal Kulinarny 2024 Przynosi Indonezyjskie Smaki i Kulturę na Plac Yonge-Dundas

Przygotuj się na delektowanie się smakami Indonezji! Indonesian Culinary Festival (IFF) 2024 powraca i odbędzie się na placu Yonge-Dundas 20 lipca 2024 r. od 12:00 do 20:00 Tegoroczny festiwal zapowiada się jako niezapomniane przeżycie z różnorodną ofertą stoisk z jedzeniem, występami kulturalnymi i interaktywnymi zajęciami, które celebrują bogate tradycje kulinarne i tętniącą życiem kulturę Indonezji.

IFF 2024 zaprezentuje różnorodne stoiska z jedzeniem serwujące autentyczną kuchnię indonezyjską. W ramach wysiłków dyplomacji kulinarnej Indonezji, ten festiwal pozwala cieszyć się bogactwem smaków i przypraw, które sprawiają, że kuchnia indonezyjska jest tak wyjątkowa. Ponadto, wszystkie potrawy serwowane na tym festiwalu będą HALAL, co zapewni, że każdy będzie mógł cieszyć się pysznymi daniami.

Indonezyjski Festiwal Kulinarny 2024 jest idealny dla rodzin i smakoszy, ponieważ oferuje otwarte i bezpłatne zaproszenie do odkrywania i cieszenia się bogatym dziedzictwem kulinarnym i kulturowym Indonezji. Zabierz ze sobą przyjaciół i rodzinę na dzień pełen zabawy, jedzenia i emocji. Nie przegap okazji spróbowania pysznych dań, takich jak Nasi Padang ze słynnym rendangiem wołowym, Bakso, Gado-Gado, Sate Madura, Rujak Petis, Asinan i Es Teler.

Przygotuj się na rozrywkę w postaci serii występów na żywo na scenie, prezentujących tradycyjną i współczesną muzykę i taniec, które odzwierciedlają artystyczne dziedzictwo Indonezji. Nie przegap również pokazu Pencak Silat, który prezentuje tradycyjną indonezyjską sztukę walki.

Interaktywna demonstracja gotowania

Zapraszamy wszystkich miłośników gotowania! Odwiedź nasze dedykowane stoisko, aby obejrzeć pokazy gotowania na żywo prowadzone przez utalentowanych indonezyjskich szefów kuchni i kucharzy z Toronto. Dowiedz się, jak włączyć indonezyjskie produkty spożywcze dostępne na rynku kanadyjskim do codziennego gotowania, korzystając ze wskazówek i przepisów, które z pewnością zrobią wrażenie.

Celem Indonesian Culinary Festival jest dzielenie się indonezyjską kulturą i kuchnią ze wszystkimi, poznawanie nowych przyjaciół i wspólne świętowanie. Organizowany przez Konsulat Generalny Republiki Indonezji w Toronto festiwal jest fantastyczną okazją do spotkania miłośników jedzenia, entuzjastów kultury i szerszej społeczności.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualności, obserwuj nas na Instagramie @indonesiaintoronto.

Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was na Indonesian Culinary Festival 2024 na Yonge-Dundas Square! Przyjdźcie głodni i gotowi na imprezę!