Home Rozrywka Avatar: Ostatni Władca Wiatru ogłasza casting na Toph

Avatar: Ostatni Władca Wiatru ogłasza casting na Toph

28
0


Netflix’a Awatar: Ostatni Władca Wiatru poszukuje aktora, który zagra ukochanego Władcę Ziemi, Topha.

Serial będący adaptacją aktorską i remakiem popularnego serialu animowanego Nickelodeon z 2005 roku. miał premierę w serwisie Netflix w lutym i był przedłużony na kolejne dwa sezony niecały miesiąc później, po otrzymaniu stosunkowo mieszane recenzje.

We wtorek dyrektor castingu Jenny Jue opublikowano w X casting do roli Toph, która w poście została opisana jako postać w wieku „w średnim wieku, niewidoma, kobieta, Azjatka” (Toph była 12 lat kiedy po raz pierwszy pojawiła się w oryginalnym serialu animowanym). Według zaproszenia do castingu zdjęcia mają rozpocząć się jesienią 2024 roku.

Teresa Huang, producentka nadzorująca program, powiedziała w wywiadzie napisz na X że ona i zespół „są zdeterminowani… znaleźć młodą azjatycką aktorkę, która w rzeczywistości jest niewidoma lub słabowidząca”. Zachęcała osoby, które znają kogoś, kto ma doświadczenie w tańcu i/lub sztukach walki, aby przekazywały swoje informacje, nawet jeśli nigdy wcześniej nie działały.

Czytaj więcej: Jak Avatar: Ostatni mag powietrza to list miłosny do kultur azjatyckich i rdzennych

Jeden użytkownik na X odpowiedział na stanowisko Huang, przedstawiając się jako administratorka Baza danych niepełnosprawnych aktorów głosowychkatalog pracujących aktorów głosowych, którzy są niepełnosprawni. Zaproponowała, że ​​udostępni bazę danych Huangowi, który w odpowiedzi poprosił ją o przesłanie informacji Jue.

Fani byli podekscytowani tą wiadomością, a wielu pochwaliło program za autentyczne i włączające castingi.

“To jest takie podniecające!” jeden z użytkowników powiedział w odpowiedź do postu Huanga w serwisie X. „Jako osoba z wadą wzroku bardzo się cieszę, że zaangażowanie w autentyczne castingi utrzymuje się na stałym poziomie. Nie mogę się doczekać, kto wcieli się w nią w serialu.”

„To sprawi, że zacznę naprawdę oglądać program” – powiedział inny użytkownik w a odpowiedź do postu Huanga na X. „Doceniam twoje wysiłki”.

Osoby zainteresowane kandydaturą na to stanowisko proszone są o kontakt e-mailowy DTCopenCall@gmail.com z aktualnym zdjęciem, życiorysem lub składającym się z jednego akapitu życiorysem, a także imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu – głosi komunikat castingowy. Zachęca się również wnioskodawców, aby podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi ze ślepotą lub wadą wzroku, jeśli nie czują się z tym komfortowo.

Otrzymuj powiadomienia o najświeższych wiadomościach TutajSource link