Home Rozrywka Film Marvela o „Pozornie przeklętym ostrzu” traci reżysera

Film Marvela o „Pozornie przeklętym ostrzu” traci reżysera

30
0To tylko ostatnie z długiej serii niepowodzeń, z jakimi boryka się ten projekt, odkąd ogłoszono, że Ali przejmie obowiązki. Wesley Snipes wcielił się w tę postać w serialu pt Filmy „Blade” z końca lat 90. i początku XXI wieku, które pomogły w powstaniu Marvela jako realna marka teatralna. Z jakiegoś powodu ponowne uruchomienie tej serii było pozornie niemożliwym zadaniem dla Kevina Feige and Co. z Marvel Studios.

Film stracił obecnie dwóch różnych reżyserów – Tariqa i Demange’a, a na przestrzeni lat pojawiła się i odeszła także armia scenarzystów. Pierwotną autorką projektu była Stacy Osei-Kuffour („Strażnicy”). Michael Starrbury („When They See Us”) miał napisać wersję scenariusza, gdy Demange po raz pierwszy pojawił się na pokładzie, z Nic Pizzolotto („Detektyw”) przyszedł w zeszłym roku, aby napisać nową wersję. Od tego czasu również opuścił projekt. Weteran Marvela, Eric Pearson, który niedawno stworzył scenariusz do nadchodzącej „Fantastycznej Czwórki”, podobno pracuje nad scenariuszem „Blade” na podstawie poprzedniej wersji Michaela Starrbury’ego.

Wiemy, że było burzliwie, m.in W zeszłym roku pojawiły się doniesienia, że ​​Ali prawie porzuciła projekt z powodu ciągłych zmian. W tym celu aktor wydaje się być zmęczony czekaniem, niedawno podpisał kontrakt z rolą w nowym filmie „Jurassic World”.który w tej chwili przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji. Delroy Lindo („Da 5 Bloods”) i Mia Goth („Pearl”) również mają zagrać u boku Ali. Nie wiadomo również, czy zmiana reżyserów wpłynie na obsadę. Tak czy inaczej, ten film nadal wydaje się wręcz przeklęty.

Obecnie „Blade” trafi do kin 7 listopada 2025 roku.Source link