Home Rozrywka Kategoria Talk zdobywa cztery nominacje

Kategoria Talk zdobywa cztery nominacje

20
0


W społeczności nocnej panowało duże zaniepokojenie faktem, że w kategorii „Najlepszy serial dyskusyjny” zostaną przyznane tylko trzy nominacje.

Jednak dziś rano, gdy rozpoczęło się głosowanie na nominacje, okazało się, że w tej kategorii będą cztery nominacje na podstawie 14 zgłoszeń w tej kategorii.

Oznacza to, że w zeszłym roku w tej kategorii zabrakło tylko jednego miejsca na nominację, a nie dwóch, co budziło obawy przed rozpoczęciem głosowania.

Ostatni rok, Codzienny pokaznastępnie prowadzony przez Trevora Noaha, zdobył nagrodę Talk Emmybicie Jimmy Kimmel Live!, Late Night z Sethem Meyersem, The Late Show ze Stephenem Colbertem i The Problem z Jonem Stewartem.

Zasady nagrody Emmy sugerują, że ponieważ zgłoszono 14 zgłoszeń, należy je podzielić przez cztery i zaokrąglić w górę, tak aby 3,5 dało cztery nominacje. Gdyby było o jedno zgłoszenie mniej, byłoby ich tylko trzy.

Zgłoszenia były Black Girl Stuff, The Conversations Project, The Daily Show, Hart to Heart, Hot Ones, Jimmy Kimmel Live!, John Mulaney Presents: Wszyscy są w Los Angeles, Late Night with Seth Meyers, The Late Show ze Stephenem Colbertem, The Pit Stop with Trixie Mattel, w czasie rzeczywistym z Billem Maherem, Tez on Ten, The Tonight Show z udziałem Jimmy’ego Fallona I Oglądaj na żywo „Co się dzieje” z Andym Cohenem.Source link