Home Rozrywka Kelly wykonuje wirusową piosenkę „Shoes”

Kelly wykonuje wirusową piosenkę „Shoes”

48
0


IJeśli korzystałeś z Internetu w połowie lat, kiedy popularność YouTube gwałtownie wzrosła, to ty najprawdopodobniej zna Kelly. Postać, stworzona i grana przez aktora Liama ​​Kyle’a Sullivana, zyskała popularność w 2006 roku dzięki piosence i teledyskowi „Shoes”.

W nim Kelly wyrusza na polowanie na parę butów po otrzymaniu od rodziców rozczarowującego prezentu urodzinowego. Słyszymy jej monotonne, ale entuzjastyczne opinie na temat tego, które buty „rządzą”, a które „do bani”. Oryginalny film obejrzano już ponad 69 milionów razy, a Kelly stała się ukochaną, powracającą postacią w popularnych filmach z tamtej epoki, takich jak „Rozpad wiadomości tekstowej” I „Pozwól mi pożyczyć ten top”.

Osiemnaście lat później Kelly wykonała „Shoes” podczas niedzielnej imprezy Pride w Los Angeles, a reakcja publiczności pokazała, że ​​nie została zapomniana. Nieoczekiwany występ stał się wirusowy, gdy filmy z wydarzenia rozprzestrzeniły się w Internecie i zgromadziły miliony wyświetleń, co stanowi świadectwo trwałego wpływu Kelly i jej przezabawnej, niezapomnianej piosenki.

Sam występ przesłany przez jednego twórcę TikToka zgromadził ponad dwa miliony wyświetleń, a inny wideo na X osiągnął ponad pięć milionów.

Podczas poniedziałkowego występu można usłyszeć, jak publiczność wita Kelly na scenie żywymi brawami, a ona poświęca chwilę na rozkoszowanie się tą chwilą. Zbiorową radość można wyczuć już od chwili, gdy wypowiada pierwszą linijkę: „Buty”.

„Teraz TO jest duma” – czytamy w jednym z komentarzy na TikTok. Inni wspominają, że w młodym wieku oglądali ten kultowy film i przyznali, że był to pierwszy wirusowy film, jaki pamiętali. „Nie sądzę, żeby ludzie naprawdę rozumieli, jaki wpływ miało to na kulturę” – napisała jedna osoba na X.

Pojawienie się Kelly’ego po tylu latach pokazuje, że świetna, oryginalna treść ma siłę przetrwania. „Buty” zawsze będą żywe.

Source link