Home Sport AEW Rampage (12 lipca 2024): Wyniki i spoilery

AEW Rampage (12 lipca 2024): Wyniki i spoilery

21
0


Odcinek AEW Rampage został nagrany wcześniej na ten tydzień.

Po AEW Dynamite, Tony Khan jest gotowy na Rampage. W nietypowym zwrocie akcji, tegoroczne wydanie AEW Rampage zostało nagrane wcześniej. AEW nagrało ten odcinek po zeszłotygodniowym odcinku AEW Collision, a Dynamite i Collision zostały wyemitowane dwa razy w środę.

Oto wyniki AEW Rampage i spoilery z odcinka z tego tygodnia.

AEW Rampage (12 lipca 2024): Zapowiedź i spoilery

  • Królowie Czarnego Tronu kontra Najlepsi Sportowcy
  • Roderick Strong x Ben Biskup
  • AR Fox kontra Fenix ​​​​kontra Komander kontra Angelico
  • Thunder Rosa kontra Rachael Ellering
  • Dante Martin, Darius Martin i Action Andretti kontra Shane Taylor Promotions

Królowie Czarnego Tronu kontra Najlepsi Sportowcy

W decydującym zwycięstwie The Kings of the Black Throne, w którego skład wchodzili Brody King i Malakai Black, pokonali Ari Daivari i Tony Nese. Duet zademonstrował swoje imponujące umiejętności i pracę zespołową, dominując nad przeciwnikami i umacniając swoją dominację na ringu. To zwycięstwo dodatkowo umacnia ich reputację jako jednej z najlepszych drużyn w promocji.

Roderick Strong x Ben Biskup

Roderick Strong zademonstrował swoją dominację w jednostronnym meczu z Benem Bishopem, zapewniając sobie decydujące zwycięstwo. Trio Conglomeration Kyle O’Reilly, Orange Cassidy i Mark Briscoe komentowało cały mecz. Po meczu doszło do intensywnej konfrontacji między Strongiem, Undisputed Kingdom i Conglomerate, co wskazywało na rosnącą rywalizację między tymi frakcjami.

AR Fox kontra Rey Fenix ​​​​kontra Komander kontra Angelico

W widowisku o wysokiej energii Fenix ​​odniósł zwycięstwo w emocjonującym pojedynku czterech zawodników z AR Foxem, Komanderem i Angelico. Walka pełna manewrów powietrznych i wybuchowej akcji pokazała niesamowity talent i zwinność wszystkich zawodników. Innowacyjny atak i odporność Fenixa zapewniły mu zwycięstwo, umacniając jego pozycję jednego z najlepszych pretendentów w dywizji.

Thunder Rosa kontra Rachael Ellering

Thunder Rosa zwyciężyła nad Rachael Ellering w zaciętym meczu. Jednak świętowanie nie trwało długo, ponieważ Deonna Purrazzo zaatakowała Rosę z zaskoczenia po meczu. Ellering próbowała pomóc Rosie, ale również padła ofiarą ataku Purrazzo. Brutalna zasadzka pozostawiła obie zawodniczki w szoku, podkreślając nieustępliwą determinację Purrazzo.

Dante Martin, Darius Martin i Action Andretti kontra Shane Taylor Promotions

Shane Taylor Promotions zapewniło sobie zdecydowane zwycięstwo nad Top Flight i Action Andretti w emocjonującym meczu. Walka charakteryzowała się intensywną akcją i wysoko latającymi manewrami, ale Shane Taylor i jego zespół okazali się zbyt groźni, demonstrując swoją lepszą współpracę i strategię, aby wyjść zwycięsko.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, obserwuj Khel już teraz na Facebook, Świergotmi Instagram; pobierz Khel teraz Aplikacja na Androida Lub Aplikacja iOS i dołącz do naszej społeczności na Telegram.