Home Sport Gwiazda olimpijska prosi kibica o zastąpienie go w środku meczu po przegraniu...

Gwiazda olimpijska prosi kibica o zastąpienie go w środku meczu po przegraniu ośmiu meczów z rzędu

53
0

Matthew Ebden po prostu nie mógł sobie poradzić z Novakiem Djokoviciem (Zdjęcie: @TheTennisLetter)

Gwiazda tenisa olimpijskiego Matthew Ebden błagał fana, aby zastąpił go podczas jego brutalnej porażki w pierwszej rundzie singla z Novak Djoković Na Paryż 2024 w sobotę.

Australijczyk po prostu nie potrafił poradzić sobie z Djokoviciem, gdyż Serb wyczarował brutalną wygraną 6:0, a następnie szybko objął prowadzenie 2:0 w drugim secie dzięki wczesnemu przełamaniu już po 30 minutach na kortach Rolanda Garrosa, na których zwykle rozgrywane są mecze kultowego kortu. Francuski Otwarty.

Po przegraniu ósmego gema z rzędu Ebden odwrócił się i zaoferował rakietę każdemu, kto był gotów go zastąpić.

Stało się to po kontrowersyjnej próbie Ebdena wykonania serwisu spod pachy – uznawanego za niesportowy i źle widzianego w tenisie – i tak przegrał punkt z Djokoviciem, a 24-krotny mistrz Wielkiego Szlema ostatecznie wygrał 6-0 6-1.

Więcej do obserwowania…

WIĘCEJ : Holenderski olimpijczyk, który zgwałcił 12-latkę, nie jest pedofilem, twierdzi wysoki rangą urzędnik

WIĘCEJ : Yasmin Harper i Scarlett Mew Jensen składają wzruszający hołd zmarłemu trenerowi drużyny Wielkiej Brytanii po zdobyciu brązowego medalu olimpijskiego

WIĘCEJ : Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich została skrytykowana jako „wyjątkowo niegrzeczna” wobec chrześcijan