Home Sport Jake Ferguson ma jasny cel przed sezonem 2024

Jake Ferguson ma jasny cel przed sezonem 2024

17
0


(Zdjęcie autorstwa Richa Barnesa/Getty Images)

Obserwowanie rozwoju gracza NFL jest zawsze fascynujące.

Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli są utalentowanymi graczami w ataku Dallas Cowboys.

Tight end Jake Ferguson, który właśnie dostał się do Pro Bowl, chce dokonać jeszcze większego skoku w 2024 roku.

„Muszę wykonać dokładnie taki sam skok (jak w zeszłym roku), ale jeszcze większy” – Ferguson liczone oficjalna strona zespołu.

Po złapaniu zaledwie 19 podań na 174 jardy i 2 przyłożeniach jako debiutant w 2022 r., były Wisconsin Badger zrobił duży krok naprzód w 2023 r.

Złapał 71 przyjęć na odległość 761 jardów i 5 przyłożeń w drodze do swojego pierwszego w karierze skinienia głową w Pro Bowl.

Wraz z odbierającym All-Pro CeeDee Lambem i byłym skrzydłowym Pro Bowl Tonym Pollardem, Ferguson był integralną częścią ataku w zeszłym roku.

Pomógł Cowboys ponownie wygrać 12 meczów trzeci sezon z rzędu.

Teraz ma na celu lepszy rok 2024.

Były selekcjoner czwartej rundy draftu ma apetyt na więcej po tym, jak w zeszłym sezonie drużynie nie udało się awansować poza pierwszą rundę play-offów.

Zakładając, że Lamb rozpracuje swoją sytuację kontraktową, istnieje szansa, że ​​on i Ferguson stworzą prawdopodobnie najlepszą kombinację atakujących skrzydłowych w National Football League.

Cowboys nie wygrali Super Bowl od połowy lat 90-tych.

Aby w tym roku spróbowali zbliżyć się do zwycięstwa, od graczy takich jak Ferguson będzie zależeć, czy wywrą w tym roku większy wpływ niż w zeszłym.

NASTĘPNY:
Analityk uważa, że ​​Dak Prescott powinien opuścić Cowboys