Home Styl życia Dzień pierwszy – relacja na żywo

Dzień pierwszy – relacja na żywo

13
0


Być może słyszałeś Amazon Prime Day zaplanowano na 16 i 17 lipcaale prawda jest taka, że ​​wiele z tych wyprzedaży zaczyna się kilka dni wcześniej, a nowe okazje pojawiają się cały czas. To nie tylko Amazon, znajdujemy świetne wyprzedaże w Target, Walmart i wielu innych sklepach detalicznych, które tylko czekają, aż tam zrobisz zakupy. Dlatego nasi eksperci od zakupów są gotowi wykorzystać swoje umiejętności 24/7, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze okazje bez przewijania i zgadywania.

Znaleźliśmy już fantastyczne wyprzedaże na inteligentne technologie domowe, artykuły codziennego użytku, słuchawki i wiele innych w całym Internecie. A dla osób dbających o budżet, wyselekcjonowaliśmy wiele naszych znalezisk, dzięki czemu możesz robić zakupy poniżej 100 USD, a nawet zdobyć oferty poniżej 25 USD. Najlepsze miejsce, aby znaleźć prawdziwe oferty Prime Day, znajduje się tutaj, w naszej stale aktualizowanej kolekcji produktów, które są faktycznie w sprzedaży, a nie tylko sprytnie przecenione.

Nasze ulubione oferty Prime Day

Jeśli chodzi o niedrogie słuchawki, AirPods są naszymi ulubionymi, które polecamy. Jakość dźwięku jest solidna, ale prawdziwą frajdą są wszystkie funkcje. Bezproblemowo łączą się ze wszystkimi gadżetami Apple, a sterowanie dotykowe na każdym Pod sprawia, że ​​są superwygodne w użyciu w podróży. A za jedyne 69 USD te AirPods drugiej generacji są dostępne z aż 47% zniżką, dopóki się nie wyprzedają.

Detale

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods 2019.

Oferty na słuchawki Prime Day

Oferty technologiczne Prime Day

Oferty telewizyjne Prime Day

Oferty na laptopy Prime Day

Oferty na inteligentne domy poza Prime Day

!funkcja(f,b,e,v,n,t,s) jeśli(f.fbq)return;n=f.fbq=funkcja()n.callMethod? n.callMethod.apply(n,argumenty):n.queue.push(argumenty); jeśli(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.wersja=’2.0′; n.queue=();t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)(0); s.parentNode.insertBefore(t,s)(okno, dokument,’skrypt’, ‘ fbq(‘ustaw’, ‘autoConfig’, false, ‘789754228632403’); fbq(‘init’, ‘789754228632403’);

Źródło linku

Poczta Dzień pierwszy – relacja na żywo pojawił się po raz pierwszy Czasy Bonga.