Home Świat Benji Gregory, dziecięca gwiazda „ALF”, zmarł w wieku 46 lat

Benji Gregory, dziecięca gwiazda „ALF”, zmarł w wieku 46 lat

27
0


Benji Gregory nie żyje. Wiele punkty sprzedaży donoszą, że dziecięca gwiazda, która grała Briana Tannera w ALF w latach 80. zmarł 13 czerwca z przyczyn jeszcze nieustalonych. Miał 46 lat.

Siostra aktora, Rebecca, powiedziała: TMZkto jako pierwszy poinformował, że Benji został znaleziony martwy w swoim samochodzie na parkingu banku w Peorii w Arizonie.

Rebecca uważa, że ​​jej brat – cierpiący na depresję, chorobę afektywną dwubiegunową i zaburzenia snu, które mogły nie pozwalać mu spać przez wiele dni – zasnął w samochodzie i zmarł na skutek udaru cieplnego w letnim upale.

Jak powiedziała Rebecca, Benji był ze swoim psem przewodnikiem, Hansem, który również zginął w czasie incydentu.

Aby uczcić pamięć Benjiego, Rebecca powiedziała portalowi, że ludzie mogą przekazać darowiznę Fundacja Kapitału Aktorskiego albo ASPCAspraw, które by poparł.

Benji rozpoczął swoją karierę telewizyjną od gościnnych występów w O czas A, Punky Brewster mi Strefa Mroku. O ALF, Benji grał środkowe dziecko w rodzinie, w której domu mieszkał kosmita. W serialu grali również Max Wright, Anne Schedeen i Andrea Elson.

Aktorzy z obsady „ALF” pozują razem w 1986 r.Archiwa Michaela Ochsa/Getty Images

Po zagraniu roli Briana w ponad 100 odcinkach ALFPortal podał, że Benji opuścił branżę rozrywkową, aby zaciągnąć się do Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, z której w 2005 r. otrzymał honorowe zwolnienie lekarskie.

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

Źródło linku