Home Świat Bill Belichick otrzymuje kolejną znaczącą rolę w mediach

Bill Belichick otrzymuje kolejną znaczącą rolę w mediach

13
0


Bill Belichick może nie udało mu się zdobyć kolejnej posady głównego trenera po rozstaniu z New England Patriots, ale fani NFL będą go mogli często oglądać w nadchodzącym sezonie.

W czwartek „Inside the NFL” ogłosiło, że Belichick dołączy do programu na sezon 2024. Program powraca 30 sierpnia na The CW.

Belichick przedstawi analizę programu „Inside the NFL” wraz z gospodarzem Ryanem Clarkiem oraz byłymi gwiazdami NFL Chadem Johnsonem i Chrisem Longiem.

Oprócz „Inside the NFL” oczekuje się również, że Belichick będzie regularnie pojawiał się w „ManningCast”. Belichick podpisał umowę z firmą Peyton Manning, Omaha Productions, na początku tego roku, a niektóre szczegóły umowy od tego czasu wypłynęły na powierzchnię.

Fani mieli okazję zobaczyć zupełnie inną stronę Belichicka, odkąd 72-latek został zwolniony przez Patriots. Belichick relacjonował draft w programie „The Pat McAfee Show” w kwietniu, a nawet wziął udział w niedawnym wyzwaniu Netflixa dotyczącym Toma Brady’ego.

Wykorzystując liczne okazje medialne, Belichick będzie mógł pozostać blisko związany z kręgami NFL i zachować świeżość w umysłach drużyn, które mogą potrzebować nowych trenerów głównych w następnym okresie poza sezonem. W międzyczasie fani NFL powinni skorzystać z możliwości wysłuchania spójnej analizy od jednego z największych umysłów futbolu.

Source link