Home Świat „Branża muzyczna jest fałszywa” – Rema

„Branża muzyczna jest fałszywa” – Rema

17
0


Piosenkarz afrobeatowy Divine Ikubor, lepiej znany jako Rema wypowiedział się na temat nigeryjskiego przemysłu muzycznego i tego, jak dominują w nim fałszywi ludzie.

Reklama

Udostępnij (TNG) donosi, że wokalista zespołu „Benin Boys” ujawnił tę informację na imprezie promującej jego drugi album „He Is” w Lagos w środę wieczorem.

Rema wyjaśnił, że fałszywa natura nigeryjskiego przemysłu muzycznego była inspiracją do stworzenia jednej z piosenek na albumie „Now I Know”.

Powiedział, „W przemyśle (muzycznym) jest wielu fałszywych ludzi, przemysł jest fałszywy. Więc kiedy ludzie przychodzą i mówią ‘Hej, kocham tego gościa’, nikt nie powinien im wmawiać, że gonią za wpływami. Nie, to prawda.

„Kiedy ktoś się ujawnia, to dlatego, że zobaczył kogoś prawdziwego wśród wszystkich w tym szalonym przemyśle zmieszanego z fałszywym i prawdziwym. I o tym jest ta piosenka (‘Now I Know). Teraz wiem, kto jest dla mnie. Wszyscy, których kochałem, stali się wrogami. Teraz wiem, kto jest dla mnie. Wszyscy, którym ufam, stali się wrogami”.Source link