Home Świat Zastąp te 3 produkty i schudnij szybciej

Zastąp te 3 produkty i schudnij szybciej

23
0


Kolejna teza, aby poczuć przyjemność z zrównoważonej diety

Bycie zdrowym nie kosztuje wiele, to znaczy, że musisz tylko dokonywać ostrożnych wyborów, aby zobaczyć efekty tego wyboru w dłuższej perspektywie. Dlatego dietetyk Felipe Nunes zasugeruje trzy zamiany żywności dla zdrowego życia.
Wymiany żywności dla zdrowego życia

Zdjęcie: Shutterstock / Sport Life

Trzy zamienniki żywności dla zdrowego życia

Biały ryż na brązowy ryż

Nie ma problemu z zamianą białego ryżu na brązowy. Powodem jest to, że biały ryż nie jest uważany za złoczyńcę w odchudzaniu. „Oba mają podobną liczbę kalorii. Brązowy ryż ma trochę więcej błonnika i składników odżywczych, jednak ta zamiana nie jest kluczowa” – zauważył Felipe.

Angielski ziemniak na słodkie ziemniaki

„Obie opcje są bardzo zdrowe pod względem odżywczym i, co zaskakujące, angielski ziemniak ma jeszcze mniej kalorii w porównaniu do słodkiego ziemniaka” – zapewnił specjalista.

Masło orzechowe do czekolady

„Jedząc masło orzechowe, ryzykujesz spożyciem dużej ilości kalorii i nie zaspokojeniem ochoty na słodycze. Ilość 20 g do 30 g czekolady można łatwo włączyć do planu żywieniowego, zaspokajając pragnienie i utrzymując zdrową równowagę” – wyjaśnił dietetyk.

Ostatnie słowo

„Skorzystaj z pomocy profesjonalisty, który dobierze odpowiednie ilości do Twoich potrzeb, jedz prawdziwe jedzenie i uwzględnij w swojej diecie produkty, które lubisz” – podsumował Felipe Nunes.Source link