Home Rozrywka Anime otrzymuje oficjalny zwiastun i datę premiery

Anime otrzymuje oficjalny zwiastun i datę premiery

39
0


Ten artykuł opisuje rozwijającą się historię. Nadal sprawdzaj nas, ponieważ będziemy dodawać więcej informacji, gdy tylko będą dostępne.

Streszczenie

  • Opublikowano oficjalny zwiastun filmu „Rick and Morty: The Anime”, ukazujący epickie sceny bitewne z postaciami w strojach w stylu anime.
  • Pierwszy odcinek z angielskim dubbingiem będzie miał premierę 15 sierpnia 2024 r., a kolejne odcinki będą dostępne na platformie Max już następnego dnia.
  • Rick i Morty, stworzony przez Justina Roilanda i Dana Harmona, łączy w sobie elementy komedii i science fiction, adresowany do dorosłej widowni, poruszając przy tym różne wątki.Długo oczekiwany serial Rick i Morty:Anime w końcu wydał oficjalny zwiastun i datę premiery. Pierwotnie ogłoszono w 2023 r., Rick i Morty: Anime rozentuzjazmowani fani nowe, epickie otoczenie dla hitowego serialu komediowego Adult Swim. Teraz, po serii opóźnień, które przesunęły go na 2024 rok, anime w końcu ma zostać wydane bardzo szybko, a jego pierwszy zwiastun daje przedsmak tego, co czeka tytułowy duet przeskakujący między multiwersami.

Udostępniono za pośrednictwem Adult Swim Youtube, pierwszy zwiastun Rick i Morty: Anime przedstawia kultowe postacie stawiające czoła chaotycznej bitwie, gdy Smithowie przygotowują się do akcji w uniwersum anime większego multiwersum głównego serialu. Rick, Morty, Summer, Beth, Space Beth, a nawet Jerry są pokazani w fantastycznych, gotowych do walki strojach, jakie może zapewnić tylko anime, przygotowując grunt pod to, co może być obowiązkową serią komedii akcji tego lata. Chociaż w zwiastunie nie widać żadnej wskazówki co do fabuły serialu, nadaje on idealny ton temu, czego fani mogą się spodziewać po premierze serialu.


Adult Swim oficjalnie potwierdziło, że pierwszy odcinek z angielskim dubbingiem będzie miał premierę 15 sierpnia 2024 r. o północy czasu wschodniego, a każdy kolejny odcinek będzie emitowany na kanale Max następnego dnia. Premiera odcinka z napisami odbędzie się w następną sobotę.

Oglądać

Rick i Morty: Anime

15 sierpnia o północy czasu wschodniego na Adult Swim

Rick i Morty

Rick and Morty to animowany serial przygodowy/sci-fi, który śledzi międzygalaktyczne, międzywymiarowe przygody super-geniusza Ricka Sancheza i jego nie do końca przeciętnego wnuka Morty’ego Smitha. Córka Ricka, Beth, jego wnuczka Summer i jego znienawidzony pasierb Jerry również częściej zajmują centralne miejsce. Serial, którego twórcami są Justin Roiland i Dan Harmon, łączy komedię z science fiction, aby eksplorować szeroką gamę tematów skierowanych do dorosłej widowni.


Ten artykuł opisuje rozwijającą się historię. Nadal sprawdzaj nas, ponieważ będziemy dodawać więcej informacji, gdy tylko będą dostępne.Source link