Home Sport Kenny Pickett: Zmiana to świetna rzecz

Kenny Pickett: Zmiana to świetna rzecz

19
0


Przejście z draftu w pierwszej rundzie do transferu przed rozpoczęciem trzeciego sezonu to nie jest idealna ścieżka kariery, ale właśnie tego doświadczył rozgrywający Kenny Pickett.

Pickett został wybrany w pierwszej rundzie draftu przez Steelers w 2022 roku, a jego czas w drużynie dobiegł końca po 24 startach. Pickett zakończył poprzedni sezon na ławce rezerwowych i został sprzedany do Eagles w tym sezonie, gdy Steelers zwrócili się do Russella Wilsona i Justina Fieldsa, co było już wystarczająco bolesne.

Przeprowadzka wydawała się trudniejsza, ponieważ Pickett nie miałby szansy zostać starterem dla Eagles, ponieważ wciąż mają Jalena Hurtsa, ale Pickett przedstawił bardziej pozytywne spojrzenie na przeprowadzkę w przemówieniu w New Jersey w tym tygodniu. Pickett powiedział, że „świat ma wystarczająco dużo wątpiących” i że unikanie takiego nastawienia do siebie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu, ilustrując swoje przemyślenia na temat odejścia z college’u i rozpoczęcia kariery zawodowej.

“Zmiana to świetna rzecz„” – powiedział Pickett za pośrednictwem Bena Istvana z Śledczy z Filadelfii. „Przechodzę przez to teraz. Mieszkałem w Pittsburghu przez siedem lat, a teraz jestem w Filadelfii. . . . Myślę, że wiele osób może mieć negatywne nastawienie do zmian, ale tak po prostu na nie patrzysz. Myślę, że jeśli masz pozytywne nastawienie, wszystko ułoży się lepiej”.

Pozostaje pytanie, czy ta zmiana okaże się dla niego korzystna, ale sytuacja w drużynie Steelers pogorszyła się tak szybko, że łatwo zrozumieć, dlaczego Pickett chce zacząć wszystko od nowa w całym stanie.

Źródło