Home Świat Prognozowanie zwycięzców nagród NFL na sezon 2024-25

Prognozowanie zwycięzców nagród NFL na sezon 2024-25

24
0


Sezon NFL zbliża się wielkimi krokami, a wraz z przedłużaniem się okresu poza sezonem pojawiają się prognozy przedsezonowe. Oto prognozy zwycięzców nagród NFL na sezon NFL 2024-25.

Zawodnik Roku, który powrócił do gry – rozgrywający drużyny Atlanta Falcons Kirk Cousins

Cousins ​​był solidnym starterem NFL przez całą swoją karierę. 35-letni rozgrywający w końcu został doceniony w bardzo utalentowanej drużynie Falcons. Cousins ​​doznał kontuzji w połowie sezonu w zeszłym roku z powodu zerwania ścięgna Achillesa, gdy grał w drużynie Vikings. Teraz chce wygrać tytuł Comeback Player of the Year, prowadząc Atlantę do jej pierwszej oferty play-off od 2017 roku. Cousins ​​będzie miał wszystkie narzędzia, aby to zrobić, z TE Kyle’em Pittsem, RB Bijanem Robinsonem i WR Drake’iem Londonem.

Trener Roku – główny trener Detroit Lions Dan Campbell

Campbell był blisko wygrania tej nagrody w zeszłym sezonie, ale Browns HC Kevin Stefanski poprowadził Cleveland do play-offów z rezerwowym QB w Joe Flacco. W tym sezonie Campbell nie tylko będzie faworytem Trenera Roku, ale także będzie trenował drużynę, która może wygrać Super Bowl. Campbell bardzo szybko zmienił trajektorię Lions, a ten imponujący wyczyn nie pozostanie bez nagrody, gdy zrobi to ponownie w nadchodzącym sezonie.

Debiutant roku – rozgrywający Washington Commanders Jayden Daniels

Nagroda Rookie of the Year Award przyznawana jest najczęściej QB. W tym sezonie najlepszym QB-em-debiutantem będzie Daniels. Jego umiejętności biegowe wyróżnią go spośród wszystkich innych rozgrywających w pierwszym roku. Daniels ma również niedoceniane ramię, rzucając 40 przyłożeń w zeszłym sezonie w LSU. Commanders wykonali również dobrą robotę, dając broń-debiutantom do współpracy w postaci RB Austina Ekelera i TE Zacha Ertza. Washington ma również WR Terry’ego McLaurina, który prawdopodobnie stanie się ulubionym celem Danielsa.

Ofensywny Zawodnik Roku – San Francisco 49ers RB Christian McCaffrey

McCaffrey jest pewnym kandydatem na kolejny historyczny sezon w tym roku. Choć trudno będzie powtórzyć sukces, wygrywając nagrodę w zeszłym sezonie, McCaffrey jest wystarczająco utalentowany, aby to zrobić. HC 49ers Kyle Shanahan jest mistrzem w umieszczaniu rozgrywających w przestrzeni i wielokrotnie udowodnił, że on i McCaffrey to przepis na sukces. Spodziewaj się kolejnego znakomitego sezonu od RB w drodze do kolejnej nagrody OPOTY.

Obrońca Roku – Pittsburgh Steelers LB TJ Watt

Watt został zlekceważony w zeszłym sezonie, przegrywając nagrodę z Browns DE Myles Garrett. Tym razem NFL naprawi błąd i przyzna nagrodę prawowitemu zwycięzcy. Watt był niezwykle produktywnym LB od swojego debiutanckiego sezonu w lidze, z 96,5 sackami w swojej karierze w NFL. Fani Steelers powinni oczekiwać tego samego od Watta, który chce wygrać DPOTY w przyszłym sezonie.

Najbardziej wartościowy gracz NFL – rozgrywający Cincinnati Bengals Joe Burrow

Największa nagroda w NFL trafi do jednego z najlepszych rozgrywających w lidze, Joe Burrowa. Wraca po druzgocącej kontuzji nadgarstka, która zakończyła jego sezon, a Burrow jest gotowy pokazać fanom, dlaczego jest uważany za jednego z trzech najlepszych rozgrywających w NFL. Kiedy jest zdrowy, defensywy przeciwników powinny uważać na rewolwerowca z Cincinnati. Burrow ma również podobno przytył 15 funtów w przerwie międzysezonowejco oznacza, że ​​będzie lepiej przygotowany, by stawić czoła brutalności, jaką niesie ze sobą AFC North. Jeśli Burrow utrzyma się na nogach w przyszłym sezonie, spodziewaj się, że zdobędzie pierwszą nagrodę NFL MVP w swojej karierze.

Source link