Home Świat „W mojej głowie odtwarza się film”

„W mojej głowie odtwarza się film”

16
0


Piłkarz opowiedział o trudnych chwilach kontuzji, jakich doznał w czasie gry w klubie

11 lip
2024
– 04:05

(aktualizacja o 04:05)
Zdjęcie: Esporte News Mundo

Pomocnik Sandry opowiedział o trudnych momentach kontuzji, których doznał. Mimo to młody mężczyzna był ponownie monitorowany i brał udział w meczach drużyny. Święty w sezonie 2024.

Zawodnik wyzdrowiał po kontuzji spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie, której doznał 16 lipca w meczu z São Paulo.

Poddanie się nigdy nie było opcją, ponieważ zanim trafiłem do Santosu, nie miałem żadnych perspektyw. Moim marzeniem jest móc pomagać na boisku, więc wiem, że poddanie się nigdy nie było opcją. Teraz musimy po prostu patrzeć w przyszłość. Odnieśliśmy zwycięstwo, które daje nam więcej otuchy, ponieważ radziliśmy sobie dobrze u siebie, ale nie radziliśmy sobie zbyt dobrze na wyjeździe i potrzebowaliśmy tego zwycięstwa.– powiedział gracz.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Świętyśledź Esporte News Mundo na X, Facebook mi Instagram.

Sportowiec od sezonu 2021 zmagał się z poważnymi kontuzjami i nie był w stanie grać w kolejnych meczach, ale jednocześnie podkreśla swoją wdzięczność za powrót na boisko.

W mojej głowie odtwarza się film, ponieważ był to trudny okres w moim życiu. Myślę, że tylko ludzie tutaj w klubie i moja rodzina wiedzą, przez co przeszedłem. Później doznałem serii kontuzji, które ostatecznie odebrały mi passę. Muszę po prostu podziękować Bogu za to, że każdego dnia daje mi siłę, a także podziękować wszystkim, którzy mi w jakiś sposób pomogli.“.

Co ciekawe, Sandry doznał jednej z kontuzji i wrócił z Fábio Carille w 2021 roku. Teraz sytuacja powtórzyła się trzy lata później.

To trochę zabawne, bo wraz z moją pierwszą kontuzją, w 2021 r., mój powrót do zdrowia i powrót do zdrowia odbywały się również u profesora Carille. On już mnie znał, więc wiedział, przez jaki proces przechodzę. Poświęciłem dużo czasu na treningi, aby dojść do formy fizycznej, a kiedy on tego potrzebował, byłem gotowy mu pomóc..”

Pomocnik był starterem w zwycięstwie nad Ceará i stopniowo nabiera rytmu. W następnym meczu z Ituano środkowy obrońca powinien być opcją na ławce rezerwowych.Source link