Home Technologia Samsung Galaxy Watch FE zadebiutuje 24 czerwca

Samsung Galaxy Watch FE zadebiutuje 24 czerwca

18
0


rozszerza swoją ofertę smartfonów, które oferują wiele funkcji flagowych urządzeń w bardziej ekonomicznej cenie, o nowy smartwatch. Firma twierdzi, że Galaxy Watch FE oferuje technologię czujników, wydajność oraz funkcje związane ze zdrowiem i kondycją i ma zupełnie nowy wygląd. Naturalnie jednak istnieją pewne kompromisy.

Na przykład Galaxy Watch FE nie ma fizycznej obrotowej ramki jak Watch 6 Classic i jest ograniczony do jednego rozmiaru: 40 mm. Dostępne są trzy opcje kolorystyczne: czarna, różowozłota i srebrna oraz nowe paski do zegarków obsługiwane jednym kliknięciem z niebieskimi i pomarańczowymi szwami. Zegarek wyposażono w szafirowe szkło, które według Samsunga pomoże chronić go przed zarysowaniami podczas codziennego użytkowania.

Urządzenie posiada szeroką gamę funkcji zdrowotnych i fitness, w tym możliwość śledzenia ponad 100 treningów. Dostępna jest zaawansowana funkcja analizy biegu, która ma na celu dostarczenie informacji i wskazówek pomagających zapobiegać kontuzjom, a narzędzie spersonalizowanej strefy tętna pomoże Ci wyznaczyć własne cele w oparciu o Twoje możliwości fizyczne.

Watch FE umożliwia także monitorowanie elektrokardiogramu i wykrywa migotanie przedsionków. Ponadto ma funkcje śledzenia snu i składu ciała, a także może wysyłać wiadomości motywacyjne, które pomogą Ci w dążeniu do dobrego samopoczucia.

Inne funkcje obejmują Znajdź mój telefon i Portfel Samsung. Będziesz mógł zdalnie sterować aparatem kompatybilnego smartfona Samsung za pomocą narzędzia Camera Controller.

Wersja Bluetooth będzie kosztować 200 dolarów i będzie dostępna w USA od 24 czerwca. Wariant LTE za 250 dolarów pojawi się w październiku.

Link źródłowy